Opstellingen Excelsior en Feyenoord: revanche Lotomba?

Foto: Opstellingen Excelsior en Feyenoord: revanche Lotomba?

Feyenoord gaat zaterdagavond om 18:45 uur proberen de zure nasmaak van de Champions League-uitschakeling tegen Fenerbahçe weg te spoelen. Dat moet dan gaan gebeuren tegen Excelsior, dat vorige week haar Eredivisie-rentree opluisterde met een 5-0 nederlaag tegen NEC.

Robin van Persie wijst zijn elf namen aan voor de Rotterdamse stadsderby

Trainer Robin van Persie liet al weten dat hij Jordan Lotomba het vertrouwen blijft geven op rechtsachter, ondanks zijn slechte pot in Turkije: “Ik ben uiteraard nog steeds beschermend en heb de beelden zeker bekeken. Het is duidelijk dat Jordan betere wedstrijden heeft gespeeld, dat weet hij zelf ook. Ik vind het ook belangrijk dat hij vertrouwen voelt en ik wil graag een coach zijn van spelers die lef tonen en fouten durven maken. Daarom staat Lotomba ook gewoon in de basis. Ik wil hem het gevoel van vertrouwen geven. Vorig seizoen heeft hij er een aantal maanden uit gelegen en als je ziet hoe hij aan de voorbereiding is begonnen, stemt mij dat wel heel positief. Ik zie vooruitgang. Noem eens een speler die nooit een mindere wedstrijd heeft gespeeld? Iedereen heeft soms een mindere dag.”

Timon Wellenreuther staat in het doel tegen stadsgenoot. Op linksachter start Jordan Bos. Het centrum bestaat net als tegen Fenerbahçe uit Anel Ahmedhodzic en Tsuyoshi Watanabe. De Japanner scoorde de enige twee doelpunten namens Feyenoord in het uitduel met de Turken. Zoals aangegeven wisselt Van Persie zijn basiself weinig ten opzichte van de wedstrijd tegen Fenerbahçe. Dat betekent dat het middenveld niet uit elkaar wordt gehaald. Quinten Timber en In-Beom Hwang spelen samen centraal, met de Koreaan in de meest controlerende rol. Op ’tien’ speelt aanvoerder Sem Steijn, die zich kan opmaken voor zijn eerste Rotterdamse derby.

De opstellingen:

5.82
6.64

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:17
0+
Dumfries spreekt zich uit: “Merkte dat er iets niet klopte”
17:06
3+
Man City gaat aan de haal met Feyenoord-target
16:59
7+
Telstar-fans gaan bij Ajax-duel los tegen Ronald Koeman
16:37
5+
Meteen enorme beslissing voor Ten Hag bij Twente
16:16
18+
Fabrizio Romano linkt Zweed plots aan PSV
15:49
28+
Afrika Cup dreigt PSV miljoenen te kosten
15:45
30+
Duidelijk signaal: waarom Bosz en Ten Hag niet op Oranje wachten
15:34
39+
Van Basten baalt van deze Ajax-transfer
15:20
40+
‘NEC speelt het hard, zet in op transfer van 10 miljoen’
15:05
203+
‘Van Persie laat interne Feyenoord-bom ontploffen’
14:51
279+
‘Stunttransfer na Telstar – Ajax: topscorer keert terug’
14:36
37+
Bosz over ‘contractverlenging bij PSV’: “Ben er al heel lang uit”
14:21
168+
‘Sylvie Meis zorgt voor knetterende Ajax-rel’
14:06
80+
‘PSV wil transferdreun uitdelen aan Feyenoord’
13:50
321+
Oud-AZ’er hoopt op transfer naar Ajax, Feyenoord of PSV
13:35
35+
‘Justitie dwarsboomt grote Vandaag Inside-wens Derksen’
13:19
33+
‘Jack van Gelder om bizarre reden uit Oranjewinter geschrapt’
13:04
34+
Terugkeer oude bekende lijkt uitgesloten bij PSV
12:49
122+
‘Ajacied schuldig aan slechtste invalbeurt ooit’
12:43
363+
‘Jordi Cruijff grijpt keihard in bij Ajax’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie