Opstelling AZ in Liechtenstein: Martens verrast met Meerdink/Parrott keuze

Foto: Opstelling AZ in Liechtenstein: Martens verrast met Meerdink/Parrott keuze

Voor AZ lijkt het bezoekje aan het vorstendom Liechtenstein een formaliteit. Door de 3-0 thuiszege op FC Vaduz kan alleen een wonder de Alkmaarders nog uit de Conference League play-offs houden.

Dit is de opstelling van AZ tegen FC Vaduz in de voorronde Conference League

AZ kwam vorige week in het eigen AFAS Stadion pas vrij laat op gang tegen Vaduz. Uiteindelijk wonnen de Alkmaarders met 3-0, waardoor het halen van de play-offs van de Conference League een formaliteit zou moeten zijn donderdagavond. Troy Parrott (2x) en zijn vervanger Mexx Meerdink waren verantwoordelijk voor de productie, en dat zijn meteen ook de meest besproken spelers van AZ. Meerdink klopt op de deur, maar recent vindt de Ier ook weer makkelijk het net. Tussendoor, tijdens de start van de Eredvisie, scoorde Parrott wederom twee keer.

In Liechtenstein kiest trainer Maarten Martens eens een keer voor Meerdink. Zo krijgt de supersub eindelijk eens een basisplaats, maar de kans is groot dat die niet per se permanent is. Zo kiest de oefenmeester voor nog een aantal andere namen. Mateo Chávez krijgt de kans als linksback, terwijl Kees Smit plaatsmaakt voor Zico Buurmeester. Ibrahim Sadiq vervangt de vertrokken Ernest Poku.

Meer weten over dit duel? Check hier de Soccernews-voorspelling van FC Vaduz – AZ.

Wordt dit weer een ruime zege voor AZ?

  • Absoluut
  • Dat niet
  • Absoluut
  • Dat niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie