Opmerkelijke onthulling in VI: “Eh, nu moet ik voorzichtig zijn”

Soccernews

Kenji Gorré blijkt onderdeel te zijn van een wel heel talentvolle familie. De zoon van voormalig voetballer Dean Gorré staat onder contract bij ADO Den Haag en ging onlangs een gesprek aan met [i]Voetbal International[/i].

Het weekblad legde Gorré onder andere de vraag voor wie hij de mooiste vrouw vindt. “Mooiste vrouw Beyoncé en J.Lo, Jennifer Lopez”, reageerde de linksbuiten van ADO Den Haag. En hoe het dan zit met ‘Fryslân’s finest’ Doutzen Kroes?

“Eh, nu moet ik voorzichtig zijn, want we zijn familie van elkaar… Ze is namelijk getrouwd met DJ Sunnery James, hij is een neef van mijn vader”, aldus de opmerkelijke onthulling van de 21-jarige Gorré in de nieuwste editie van het tijdschrift.

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie