‘Opeens knallende ruzie tussen Slot en Liverpool’

Foto: ‘Opeens knallende ruzie tussen Slot en Liverpool’

Arne Slot wordt natuurlijk op handen gedragen bij Liverpool, want het zou gek zijn als The Reds het kampioenschap dit seizoen níét winnen. Maar achter de schermen is het helemaal niet koek en ei tussen de coach en ‘de hoge heren’, wordt er gefluisterd.

Engeland houdt adem in: ‘Liverpool en Arne Slot maken ruzie’

De nummer één van de Premier League is in handen van de Fenway Sports Group van John W. Henry en Tom Werner. Wordt er geld uitgegeven, dan moeten zij groen licht geven. En dat is precies het probleem.

In de afgelopen zomer gaf Liverpool maar 42 miljoen euro uit, aan Federico Chiesa (twaalf) en Giorgi Mamardashvili (dertig). Wat Slot betreft moeten The Reds in de aankomende transferwindow wél de portemonnee trekken, maar ‘FSG’ vindt de huidige weg naar succes wel ‘mooi’: een zo goed mogelijk resultaat na weinig investeringen.

“We gaan dit team in de zomer nóg sterker maken”

Intussen heeft Slot het op zijn persconferentie steeds over een drukke zomer (“We gaan dit team in de zomer nóg sterker maken”). Eerder zei hij al: “We bekijken elke positie in het elftal en we werpen een blik op het team. In de zomer van 2024 hebben we tig keer gezegd dat we niet zoveel deden omdat we – Richard (Hughes, sportief directeur op Anfield, red.), ik en alle andere betrokkenen – vooral benieuwd waren hoe de huidige spelers op mijn komst zouden reageren. Daar hebben we nu een goed idee van. Oké, ik ga jou niet vertellen wat we precies gaan veranderen, voor welke posities we versterkingen zoeken, maar het is wel duidelijk dat we denken dat we ons nog kunnen verbeteren. Door spelers te kopen.”

Er komen allerlei namen voorbij op Anfield Road, zoals die van Julián Álvarez (Atlético Madrid) en Alexander Isak (Newcastle United), maar dergelijke spelers kosten honderd miljoen euro of meer. Hoe dan ook een recordbedrag voor Liverpool en daar lijkt FSG dus niet aan te willen. Tot onvrede van Arne Slot.

Vind jij dit gek?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:00
32+
‘Schreuder naar andere Eredivisie-club dan Ajax’
17:49
336+
‘Megastunt: Arne Slot terug naar Eredivisie’
17:33
6+
Baas goudeerlijk: ‘Maakt het nóg pijnlijker, machteloos’
17:17
24+
Nederland gaat helemaal los over Sandler tijdens NEC – Heracles
17:02
42+
‘Eredivisie-succestrainer naar Utrecht als opvolger Jans’
16:50
19+
Perez haalt NEC onderuit: “Ongelooflijk dat ze dat doen”
16:32
6+
‘Memphis haalt oud-speler PSV en Ajax naar Corinthians’
16:20
15+
Kramer pissig na Te Kloese-nieuws: “Doe even normaal, man”
16:04
13+
‘Bizar: Nick Marsman (35) terug in Eredivisie’
15:46
52+
Heel Engeland lacht Feyenoord plots uit om ’transferblunder’
15:35
601+
‘Sergiño Dest vertrekt bij PSV’
15:12
34+
Spanje gaat nu al los over Raúl Moro: ‘Met hem op het veld..’
14:50
43+
‘Verrassende nieuwe club voor Mark van Bommel’
14:37
15+
Vahle na controversiële vraag: ‘Denk dat de FIFA mij nooit meer de microfoon geeft’
14:19
42+
‘Toptransfer voor Kodai Sano komende zomer’
14:01
95+
Verweij geeft update over ‘megatransfer Godts’
13:48
79+
‘Vandaag Inside per direct van de buis’
13:33
40+
‘AZ plukt nieuwe directeur weg bij competitiegenoot’
13:12
62+
Rampzalig nieuws uit de ziekenboeg bij PSV
13:02
42+
Woerts verrast met groot nieuws over Dick Advocaat
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie