Onverwacht: ‘Milik keert terug in Eredivisie’

Foto: Onverwacht: ‘Milik keert terug in Eredivisie’

Hoe gaat het eigenlijk met Arkadiusz Milik? Niet goed, bij Juventus maakt de Pool helemaal geen minuten en daar moet een oplossing voor gevonden worden. Een terugkeer naar de Eredivisie bijvoorbeeld.

‘Milik naar Eredivisie-topclub’

Tussen 2014 en 2016 maakte Milik liefst 47 doelpunten voor Ajax, in 76 officiële wedstrijden, waarna Napoli hem voor 32 miljoen euro inlijfde. Inmiddels is de goaltjesdief echter eigendom van De Oude Dame, dat hem welhaast nooit gebruikt (mede omdat de Pool al heel erg lang met kuitproblemen kampt). Het goede nieuws: onlangs maakte hij wel weer wat minuten, elf in totaal, in de Serie A-wedstrijd tegen Sassuolo van 21 maart (1-1).

Volgens Calciomercato zit er nu een breuk aan te komen tussen Juve en Milik, en La Gazzetta dello Sport is het daarmee eens. Het SS Lazio van Kenneth Taylor wordt genoemd als mogelijke bestemming, maar FootballTransfers brengt de spits in verband met de traditionele top drie van de Eredivisie. Bij ‘alle drie de clubs zou hij direct de beste spits zijn’, aldus het medium, dat eerst naar PSV wijst: “PSV houdt sterk rekening met een vertrek van Ricardo Pepi, terwijl ook Myron Boadu op weg is naar de uitgang. Alassane Pléa kampt op zijn beurt al lange tijd met blessureleed.”

Feyenoord moet rekening houden met een vertrek van Ayase Ueda, waar Casper Tengstedt natuurlijk een miskoop lijkt. En in Amsterdam: “Wout Weghorst is dan weer op weg naar de uitgang bij Ajax. De spits beschikt over een aflopend contract en is al sinds zijn komst naar de Amsterdammers nooit honderd procent zeker geweest van een basisplaats.”

Milik kan een relatief goedkope optie zijn voor de topclubs: zijn marktwaarde wordt geschat op 1,5 miljoen euro en qua salaris zal de Pool niet de wereld verlangen, gezien zijn prestaties in de afgelopen seizoenen. Wel is hij natuurlijk een gokje met het oog op de kuitproblemen die hem al jaren parten spelen.

Waar zie jij hem het liefst?

  • Bij Ajax
  • Bij Feyenoord
  • Bij PSV
  • Bij Ajax
  • Bij Feyenoord
  • Bij PSV

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:38
0+
‘Eigenwijze’ Kuijt benoemt eigen fouten als trainer
16:21
4+
Cillessen gaat voor ‘ultieme bekroning’ van carrière
16:04
7+
Bosz gaat los: “Beste techniek van alle spelers!”
15:47
21+
Bosz sneert naar Sneijder: “Misschien daarom niet werkzaam in het voetbal”
15:32
19+
Door Cruijff aangesteld, door Te Kloese ontslagen: “Dat is de voetballerij”
15:24
21+
Zorgen voor Ajax? Winteraanwinst schreeuwt het uit
15:13
7+
Koeman niet te spreken over kritiek op ‘sleutelspeler’
15:00
5+
Toekomst Wout Weghorst mogelijk bepaald door CL-ticket
14:45
90+
Kijkers walgen van Ajax: ‘Per direct ontslag!’
14:20
73+
‘Slaande ruzie in Vandaag Inside-studio’
14:20
5+
‘Eerste finalist in Champions League bekend’
14:00
66+
Koopmeiners ‘verklapt’ transfer Kees Smit
13:40
16+
Wesley Sneijder haalt uit: ‘Niet janken, doorgaan!’
13:20
139+
‘Feyenoord krijgt transfernieuws over Stefan de Vrij’
13:00
14+
Goede bekende van Erik ten Hag getipt bij FC Twente
12:40
192+
‘Jürgen Klopp pakt vliegtuig: snelle handtekening’
12:20
14+
Pijnlijke conclusie: ‘Arne Slot is de weg kwijt’
12:14
147+
‘Bayern-Real krijgt Nederlands staartje’
11:58
109+
Bizarre onthulling over Farioli bij Ajax
11:40
21+
Johan Derksen reageert fel op ‘paspoortgate’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie