‘Ontslag op staande voet na dronkenschap bij Studio Voetbal’

Foto: ‘Ontslag op staande voet na dronkenschap bij Studio Voetbal’

Het Eredivisie-seizoen is weer begonnen. Daarmee gaan ook alle voetbalpraatprogramma’s weer van start. Studio Voetbal maakte gelijk al weer de tongen behoorlijk los in voetballand. En dan met name één naam…

Rafael van der Vaart krijgt er op social media van langs na optreden in Studio Voetbal: ‘Tenenkrommend’

Kijkers ergerden zich op zondagavond vooral aan Rafael van der Vaart. De ex-speler van onder meer Ajax staat erom bekend dat hij geen blad voor de mond neemt. Ook nu was dat niet het geval. Hij was namelijk geschrokken van het voetbal dat zijn oude werkgever speelde tegen Telstar.

Daarbij werd echter, volgens de kijkers, één naam gespaard: trainer John Heitinga. “Hij is zijn maat weer eens aan het beschermen”, staat te lezen op X. “Van der Vaart is zijn vriendje nu al uit de wind aan het houden. ‘Het ligt aan de spelers’, Maurice Steijn tijdperk all over again.”

“Volgens Van der Vaart heeft een trainer heel weinig invloed en had Heitinga het open huis niet om kunnen zetten”, citeert een andere volger de linkspoot. “Het zoveelste bewijs dat Ajax-DNA helemaal niets zegt.”

Volgens anderen is er zelfs sprake van een verborgen agenda, met ‘dronken wartaal’. “Een grotere kans op het debuut van zijn zoon krijgt hij niet.” Damián (19) debuteerde afgelopen weekend met Jong Ajax, zou Heitinga hem snel de kans willen geven?

Afellay helpt Van der Vaart een handje

Ook Ibrahim Afellay kreeg ervan langs op X. Tijdens de discussies over Ajax noemde de ex-PSV’er Mika Godts als lichtpuntje, daar zijn fans het echter niet mee eens. “Die jongen verkeert al bijna een jaar in een vormcrisis. Het lult maar en het lult maar!”

“Van der Vaart vindt Moro eerst goed en tien seconden later speelde hij onrustig. Hij roept maar wat, puur op gevoel. Je gaat mij niet vertellen dat Rafael naar Real Valladolid keek”, besluit een andere aandachtige kijker.

Moet Van der Vaart weg bij Studio Voetbal?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:30
158+
‘Nu al spijt van Ajax-transfer’
22:21
225+
Deal tussen PSV en Bosz op klappen?
22:01
151+
‘Bizar: 776 miljoen voor Erling Haaland’
21:57
0+
Voorspelling Feyenoord – Sparta: Feyenoord profiteert van het Kuip-effect
21:43
26+
‘Direct verbazing over ‘Ten Hag als bondscoach Oranje”
21:27
29+
”Vervanger Pepi bij PSV’ terug naar Championship’
21:07
61+
‘Ajax-transfer? Niks van waar!’
20:46
103+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Fortuna Sittard: wie keert terug?
20:31
70+
Onthuld: ‘Premier League-club wil Ajax beroven van toptrainer’
20:13
58+
Van Persie krijgt dringend advies bij Feyenoord
19:54
658+
‘Cruijff laat nu al twee grote Ajax-deals klappen’
19:40
311+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Go Ahead: Grim heeft onmisbare speler terug
19:24
51+
AZ wacht na uitschakelen Ajax nieuwe Beker-kraker
19:10
273+
Premier League-club overweegt nieuw bod op sterspeler PSV
16:48
211+
Ajax-aanwinst onderweg: “Zo goed als zeker”
16:33
97+
“Dat was het moment waarop Feyenoord besloot: zo kan het niet langer”
16:14
129+
‘Sensatie in Nijmegen: afkoopclausule van 10 miljoen gelicht’
16:01
76+
‘Joshua Zirkzee verklapt transfer op Instagram’
15:48
52+
Van Persie hekelt clubwatcher: “Beter je huiswerk doen”
15:33
48+
Hoefkens schept duidelijkheid over ‘vertrek Van Hooijdonk’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie