Ontketend Feyenoord laat geen spaan heel van Heerenveen

Foto: Ontketend Feyenoord laat geen spaan heel van Heerenveen

Feyenoord begon het seizoen nog wat kwakkelend met twee gelijke spelen, maar inmiddels zijn de Rotterdammers helemaal los. Na de 1-5 zege in Utrecht twee weken terug werd nu sc Heerenveen van het kastje naar de muur gespeeld, resulterend in een eclatante 6-1 zege.

Friezen komen bliksemstart niet meer te boven in De Kuip

Trainer Arne Slot besloot zaterdagmiddag ‘gewoon’ beroep te doen op Santiago Giménez, maar bij de Mexicaan lukte in de eerste helft weinig. Vermoedelijk een gevolg van zijn jetlag, nadat hij woensdag nog vanuit zijn geboorteland terugvloog naar Nederland. Feyenoord had Giménez tegen Heerenveen, dat naast Thom Haye (geschorst) ook Pawel Bochniewicz (blessure) miste, echter totaal niet nodig. Na twintig minuten spelen stond het al 3-0 (!) door goals van Luka Ivanusec, Mats Wieffer en Igor Paixão. Voor Ivanusec was het zijn eerste in De Kuip.

Simon Olsson, die eerder nog een kans miste, deed in minuut 25 wel wat terug, maar het bleek slechts een doekje voor het bloeden. Na de theepauze werden de mannen van Kees van Wonderen andermaal overal overlopen. Dankzij Giménez, die ondanks zijn matige spel dus toch weer een doelpuntje meepikte, en invallers Yankuba Minteh en Ondrej Lingr (zijn eerste voor Feyenoord) liep de score uiteindelijk op tot 6-1.

Op naar Celtic

Een heerlijke generale repetitie voor Feyenoord richting het Champions League-duel met Celtic, aanstaande woensdag. Wel zal dan spits Giménez ontbreken wegens een schorsing. Voor Heerenveen is het de komende dagen wonden likken.

Scoreverloop: 1-0 (12′) Luka Ivanusec, 2-0 (16′) Mats Wieffer, 3-0 (20′) Igor Paixão, 3-1 (25′) Simon Olsson, 4-1 (60′) Santiago Giménez, 5-1 (66′) Yankuba Minteh, 6-1 (72′) Ondrej Lingr.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:36
14+
Japans Ajax-duo blikt vooruit op wedstrijd tegen Oranje
23:29
8+
Donyell Malen is ‘excited’ en gaat voor hoofdprijs
23:11
17+
‘Vlak voor Japan gigantische verandering bij Oranje’
22:48
258+
‘Óscar García stunt met nieuwe club’
22:39
180+
‘Joey Veerman alsnog naar WK’
22:29
35+
‘WK-analist NOS al na één dag op straat’
22:11
93+
Groot verdriet na ‘WK-schandaal’ Curaçao
21:48
119+
Nederland razend tijdens Mexico-Zuid-Afrika: ‘aanfluiting’
21:38
78+
Ten Hag waarschuwt Oranje: “Niet normaal…”
21:00
0+
Voorspelling Canada – Bosnië en Herzegovina: Gastland onder druk in openingsduel
20:47
208+
Grote plottwist: Ten Hag wil topclubs afschrikken met contractverlenging
20:38
9+
Real Madrid bevestigt terugkeer Special One José Mourinho
20:24
103+
Nederland is er op eerste WK-dag al he-le-maal klaar mee
20:00
270+
‘Koeman zet lieveling uit Oranje’
19:54
221+
‘Feyenoord komt met knettergekke WK-transfer’
19:21
511+
‘Grote shock rond Van Dijk in kamp Oranje’
18:48
42+
‘Nieuwe Feyenoord-trainer heeft ‘Guardiola-achtergrond”
18:30
42+
Bundesliga-club wil Sano als vervanger van Nederlander, PSV nog op de loer
18:16
36+
Van Marwijk vol overtuiging: “Ze kunnen wereldkampioen worden”
18:15
0+
Laatste kans om gratis mee te spelen met de WK Pool 2026

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie