‘Onthuld: Heitinga genaaid bij Ajax’

Foto: ‘Onthuld: Heitinga genaaid bij Ajax’

Johnny Heitinga is op dit moment nog altijd trainer van Ajax. Of dat nog lang zo zal blijven? Daar zijn de meningen over verdeeld.

‘Ze laten Heitinga liever bungelen op de bank bij Ajax’

In zijn column in De Telegraaf komt Valentijn Driessen tijdens de interlandperiode even terug op de malaise bij Ajax. Toegegeven, in de Eredivisie werd nog niet verloren, maar daar kwamen wat kleine wondertjes bij kijken. Een derde plaats in de competitie is echter niet waar men in Amsterdam naar streeft.

Ook in Europees verband ging het mis, met 0-2 en 4-0 nederlagen tegen Internazionale en Olympique Marseille. De volgende wedstrijd is die van zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen AZ. Een mogelijk kantelpunt in de historie van Ajax, als het aan Driessen ligt.

“De directie van Ajax verschaft zichzelf de vrijheid om hoofdtrainer Heitinga te ontslaan bij een slecht resultaat tegen AZ”, zo stelt de Chef Voetbal van De Telegraaf. “Algemeen directeur Menno Geelen, directeur voetbal Marijn Beuker en technisch directeur Alex Kroes weigeren namelijk een statement te geven dat zij het volste vertrouwen hebben in de manager.”

Volgens Driessen ligt de verantwoordelijkheid van het slechte voetbal vooral bij Beuker en Kroes. Die nemen ze echter niet. “Dat zegt veel over het ontbreken van vertrouwen en ruggengraat bij die twee. Hun overlevingsmechanisme bij de club is sterker dan hun persoonlijke geloofwaardigheid. Ze laten Heitinga liever bungelen op de bank bij Ajax, dan het gevaar te lopen zelf ontslagen te worden.”

Mocht alles fout gaan de komende tijd, kan dat weleens hun eigen doodsteek zijn, stelt Driessen. “Overleeft Heitinga het loodzware programma met AZ, Chelsea en FC Twente niet, dan is zeker de positie van Kroes niet langer houdbaar bij Ajax. Of Fred Grim in zijn nieuwe rol als assistent-trainer het hachie van Heitinga en Kroes bij Ajax gaat redden? Dat valt te bezien”, is de conclusie.

Eens met Driessen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:31
0+
Bekende trainer van topclub is ‘echt gek’
18:14
9+
‘Mats Deijl maakt wéér een transfer’
18:00
116+
Kuip beeft om ‘bliksemtransfer Valente’
17:57
9+
Gijp lacht om situatie dure PSV’er: “Speelt nooit meer!”
17:40
7+
Van Persie keihard gekraakt: “Laat hem lekker voetballen”
17:23
10+
Nederlandse analist bedreigd na tv-optreden
17:06
29+
Engelse media: Liverpool heeft beslissing over toekomst Slot gemaakt
16:48
5+
Oranje-international opgewacht door eigen fans
16:32
0+
Voorspelling FC Barcelona – Celta de Vigo: thuiszege met tegengoal
16:31
11+
‘Dit is de reden van de wrijving tussen Slot en Salah’
16:14
43+
‘Ajax heeft tienersensatie op de korrel’
16:00
15+
Feyenoord gewaarschuwd voor doelwit: “Hij lijkt op Lucas Pratto”
15:51
11+
‘Opvolger René van der Gijp in VI dient zich aan: vrouw’
15:36
40+
Twente-directeur Streuer gaat helemaal los over Weghorst
15:21
32+
‘Kjell Scherpen naar huidige nummer 6 van de Eredivisie’
15:06
197+
‘Megastunt: Cruijff haalt 58-voudig international naar Ajax’
14:50
82+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen PEC Zwolle: Bosz rouleert
14:35
49+
‘Knallende clash: Noa Lang weg bij Galatasaray’
14:20
20+
‘Onzin’ rond Veerman, ‘Koeman moet ingrijpen’
14:05
20+
‘Man United gokt op Oranje-speler als opvolger Casemiro’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie