‘Ongelooflijke blunder: bal niet over de lijn bij NEC-Ajax’

Foto: ‘Ongelooflijke blunder: bal niet over de lijn bij NEC-Ajax’

NEC kwam op zaterdagavond al heel snel op voorsprong tegen Ajax door een doelpunt van Bryan Linssen. Of een eigen doelpunt van Víteszlav Jaros. Maar… was het wel een goal?

Kijkers gaan helemaal los over ‘doelpunt’ bij NEC-Ajax

Scheidsrechter Allard Lindhout en zijn assistenten, inclusief de videoarbiter van dienst, vonden duidelijk van wel en hadden eigenlijk maar heel weinig overleg nodig. De vraag rijst of er überhaupt nog wel zoiets als doellijntechnologie bestaat.

En dus denken de kijkers van de wedstrijd in De Goffert dat het arbitrale team een ongelooflijke blunder heeft gemaakt. We lezen bijvoorbeeld: “Horloge is niet afgegaan bij de scheidsrechter, hoe kan het dan een goal zijn? Ben nog niet overtuigd van de beelden van de VAR.” Iemand anders vraagt zich af: “Is het beeld van in het doel ook gebruikt door de VAR?” Er heerst ongeloof: “Hoe deze goal goedgekeurd is, is echt bizar. Bal is er duidelijk niet volledig overheen, snappen ze de regels daar wel in Zeist?”

En die doellijntechnologie… “Er moet toch doellijntechnologie zijn, die is dan toch leidend en niet de vaak falende arbitrage?” En: “Hadden we geen doellijn technologie met een trillend horloge? En gaan we nu weer een VAR manueel laten kijken of de bal hier net wel of niet de doellijn nog toucheert, KNVB?” En: “Doelpuntlijntechnologie kan ook de prullenbak in.” En: “Is er geen doellijn technologie meer in de Eredivisie, KNVB?”

Was het nou een doelpunt of was het er geen? “Waar is het overduidelijke bewijs? Met deze beelden niet te zien.” En: “Er leek niet echt ruimte tussen de bal en de lijn te zitten, toch?” Oordeel zelf!

Doelpunt?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie