OFFICIEEL: Overmars heeft Nederlandse trainer beet

Foto: OFFICIEEL: Overmars heeft Nederlandse trainer beet

Antwerp FC heeft Joseph Oosting aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De oud-coach van FC Twente volgt de ontslagen Stef Wils op. The Great Old maakte het nieuws donderdagmiddag bekend via de officiële kanalen.

Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Antwerp FC

Wils, die pas afgelopen zomer aangesteld werd, had het erg moeilijk in Antwerpen. Onder hem zakte de ploeg af naar de onderste regionen van de Jupiler Pro League. Oosting is nu aangesteld als zijn opvolger. Hij krijgt de taak om de kampioen van 2023 aan nieuwe successen te helpen.

Zo heeft Oosting enkele maanden na zijn ontslag bij FC Twente weer een nieuwe job te pakken. De oefenmeester werkte sinds de zomer 2023 voor de Tukkers, waarmee hij in 2024 knap als derde eindigde in de Eredivisie. Na een magere start van dit seizoen – en het mislopen van Europees voetbal in de voorbije jaargang – werd hij begin september de laan uitgestuurd. Daarvoor deed hij het goed bij RKC Waalwijk.

Het is de tweede keer dat Overmars een Nederlander aanstelt als hoofdtrainer van Antwerp. De komst van Mark van Bommel bleek in 2022 een gouden greep. De oud-international loodste de Antwerpenaren naar de landstitel, de beker en de Super Cup.

Met Vincent Janssen, Glenn Bijl en de van PSV gehuurde Isaac Babadi heeft de selectie drie Nederlanders in de selectie. Ook Surinaams international Gyrano Kerk maakt deel uit van de selectie van de nieuwe trainer Oosting. Nicky Hofs wordt de assistent-trainer, aanstaande maandag begint het duo aan het avontuur. Farin Haroun heeft komend weekend de leiding over het duel met Club Brugge.

Wordt dit een succes?

  • Ja, denk ik wel
  • Nee, helaas
  • Ja, denk ik wel
  • Nee, helaas

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie