NOS-coryfee gefileerd in podcast: ‘Vreselijk, kan die jongen niet aanhoren’

Foto: NOS-coryfee gefileerd in podcast: ‘Vreselijk, kan die jongen niet aanhoren’

In de nieuwste aflevering van de podcast KieftJansenEgmondGijp heeft zaakwaarnemer Rob Jansen korte metten gemaakt met NOS-journalist Jeroen Stekelenburg. Jansen begrijpt niet waarom Stekelenburg zonder een imposant voetbalverleden toch telkens tussen de internationals zit in bijvoorbeeld Studio Voetbal.

Rob Jansen wordt niet vrolijk van Jeroen Stekelenburg: ‘Alsof hij een soort almachtig iets is..’

Stekelenburg komt ter sprake nadat René van der Gijp eerst terugblikt op het optreden van Guus Hiddink bij ESPN: “Je kan het zoals Hiddink doen. Jezelf thuis douchen, wat leuks aantrekken, je pak of je trui of je stropdas, en dan niks zeggen. Gewoon helemaal niets zeggen, dan weet je zeker dat je zowel bij Ajax, PSV als Feyenoord altijd in het spelershome terecht kan. Ik zit daar naar te kijken, Rob, waarom doet die man dat?”

Jansen reageert: “Ik heb geen idee waarom Guus dat doet, terwijl hij wel degelijk een mening heeft als je één op één met hem praat. Misschien vindt hij het leuk om daar een keer te komen.” Van der Gijp geeft aan dat hij Rafael van der Vaart een lichtpuntje in de wereld der analisten vindt. Jansen: “Ik vind het erger als er B-artiesten daar gaan zitten en niks zeggen. “Ik vind het het ergste als er journalisten zijn die daar gaan zitten en die praten teveel.”

Naast Stekelenburg wordt ook Arno Vermeulen daaronder geschaard. “Ik vind dat vreselijk, ik kan het niet aanhoren, die jongen”, zegt Jansen over Stekelenburg. “Die zit ook te praten, die Jeroen, alsof hij een soort almachtig iets is.. Een journalist moet gewoon zijn werk doen, ik snap niet waarom die daar moet zitten. Dan zie je die andere jongens kijken die daar zitten, grote internationals, en die zitten te luisteren naar Jeroen Stekelenburg..”

SNtertainment

SoccerNews staat nu niet alleen meer op het veld, naast het veld en op de tribune, maar we komen ook tot diep in de kleedkamer. Met SNtertainment weet jij het laatste voetbalentertainmentnieuws, Soccerjuice en bijzondere achtergronden. Zo ben jij écht van alles op de hoogte, tot in de slaapkamer.

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:13
102+
Nederland kotst ‘grootste engerd van de Eredivisie’ uit tijdens Klassieker
15:00
13+
‘Gefrustreerde egoïst weg uit basis PSV’
14:49
11+
Betrokken BN’er reageert op Cruijff-geruchten: “Of het al zeker is?”
14:32
13+
‘Bizar: jonge KKD’er is al beter dan Sutalo’
14:15
26+
‘Van Persie zorgt voor Feyenoord-crisis’
13:58
16+
Twee Feyenoorders door het slijk gehaald: “Door hun verloren”
13:41
23+
‘Opeens grote Ajax-angst richting Klassieker’
13:23
75+
Opstelling Ajax tegen Feyenoord: Grim verrast opnieuw
13:16
25+
Opstelling Feyenoord bij Ajax: mentale dreun te boven gekomen?
12:57
55+
“Daar gaat Ajax heel veel plezier aan beleven”
12:38
49+
‘KKD-revelatie krijgt kans bij Ajax’
12:21
54+
‘Pijnlijke leugens van Ajax-directeur Marijn Beuker’
12:07
0+
Voorspelling Ajax – Feyenoord: Feyenoord zet Ajax verder op achterstand in titelstrijd
12:00
107+
‘Schande tijdens slotfase van PSV-Heracles’
11:43
25+
Pijnlijk Feyenoord-alarm: “Dan stort het als een kaartenhuis in elkaar”
11:26
15+
Duidelijk oordeel over Grim: ‘Voor een klein beetje rust’
11:09
71+
Zorgen Ajax richting Klassieker: “Heel erg kwetsbaar”
10:51
7+
Op welke zender kijk je de derby Sunderland – Newcastle live?
10:32
354+
‘Breaking news over ‘Kees Smit naar Barcelona”
10:13
4+
Op welke zender kijk je Crystal Palace – Manchester City live?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie