Hirving Lozano was zondagmiddag de grote man bij PSV, dat dankzij drie goals van de Mexicaan met 5-2 won van Ajax. Ook analist Kenneth Perez was erg onder de indruk van Chucky, die na een moeizame start helemaal los lijkt nu.
Luxeprobleem ligt op de loer voor Peter Bosz
Tegelijkertijd voorziet Perez een (luxe)probleem. Wat doe je nou als trainer met Noa Lang?”, vraagt de Deen zich hardop af in Dit was het Weekend op ESPN. “Het duurt nog wel even (tot Lang weer mee kan doen, red.), maar Bakayoko is ook écht in vorm. Lozano kun je nu eigenlijk ook niet meer omheen. Lang heeft elke keer gezegd dat hij blij is met de concurrentie en dat soort dingen, maar dat moet gaan blijken als je in de belangrijke wedstrijden op de bank komt te zitten. Lang is ook uitstekend aan het seizoen begonnen, maar wie zet je dan op de bank?”
‘Twijfels weggenomen’
In De Telegraaf benoemt rapporteur Ben Wijnstekers de linksbuiten van PSV tot zijn Speler van de Week. Logisch, met drie mooie goals en die bal op de lat waaruit Luuk de Jong wist te scoren. Hij was de absolute uitblinker, met dat onberekenbare van hem. Hij kan wel eens een beetje boos worden als hij niet speelt, maar hij heeft ook wel even waargemaakt waarom hij dat dan vindt én waarom PSV hem gekocht heeft. Eerst dacht ik: als je Lang en Bakayoko al hebt, waarom zou je hem er dan bij halen? Hij heeft mijn twijfel van toen weggenomen en tegen Ajax wel laten zien hoe effectief hij is.”
Wie gaat op de bank belanden?
- Lang
- Bakayoko
- Lozano
- Geen van hen