Nieuwe trainer PEC? “Ik sta op het lijstje”

Foto: Nieuwe trainer PEC? “Ik sta op het lijstje”

Henry van der Vegt staat volgend seizoen mogelijk voor de spelersgroep van PEC Zwolle. Na de uitwedstrijd tegen NAC Breda (1-3 zege) bevestigde de assistent-trainer van De Blauwvingers dat hij daarvoor in beeld is.

PEC Zwolle overweegt promotie voor Henry van der Vegt

Johnny Jansen ontbrak zondagmiddag omwille van ziekte op de bank in Breda. Van der Vegt mocht zodoende de honneurs waarnemen, maar mogelijk staat hij na de zomerstop wekelijks aan de kant. “Ik heb de papieren”, vertelde hij met een brede glimlach voor de camera van ESPN.

“We hebben al gesproken over de toekomst”, vervolgt de rechterhand van Jansen tegenover de sportzender. “Dat was ook het uitgangspunt toen mijn contract werd opgezegd. Die gesprekken zijn geweest. We zullen de komende weken zien wat er gebeurt.”

Rogier Meijer (NEC) was eveneens een kandidaat, maar zijn naam is inmiddels doorgestreept. Van der Vegt is daarentegen nog altijd een kandidaat. “Ik sta op het lijstje”, beaamde hij.

De juiste man voor PEC Zwolle?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie