‘Nederlander eerste grote aankoop van rijke promovendus Paris FC’

Foto: ‘Nederlander eerste grote aankoop van rijke promovendus Paris FC’

Paris FC is gepromoveerd naar de Ligue 1 en wil natuurlijk geen modderfiguur gaan slaan op het hoogste niveau van Frankrijk. De steenrijke eigenaren zijn dan ook bereid om de portefeuille te gaan trekken deze zomer, bijvoorbeeld voor Pablo Rosario.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Pablo Rosario kan de overstap maken naar Franse hoofdstad

Rosario kende een prima seizoen bij OGC Nice en werd een jaar geleden ook al hevig gelinkt aan Ajax, dat Francesco Farioli oppikte aan de Cote d’Azur. Rosario bleef echter wél in Nice, mogelijk stapt hij in de komende periode over naar Parijs.

De 28-jarige Amsterdammer ligt nog één jaar vast bij Nice. Van 2016 tot 2021 speelde de voormalig jeugdspeler van Ajax en later Almere City nog bij PSV in de Eredivisie, waar hij tot 138 optredens kwam en uitgroeide tot international van de Dominicaanse Republiek.

Paris FC is onlangs nog overgenomen door Red Bull en de invloedrijke familie Arnault, die onder meer luxemerken als Louis Vuitton en Christian Dior runt.

Rosario zou een topaankoop zijn voor Paris FC

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie