‘NEC-geldschieter gaat opeens helemaal los’

Foto: ‘NEC-geldschieter gaat opeens helemaal los’

NEC doet nog altijd volop mee voor de tweede plaats in de Eredivisie en dus ook voor een Champions League-ticket. NEC-geldschieter Marcel Boekhoorn heeft er het volste vertrouwen in dat de ploeg van trainer Dick Schreuder het gaat halen. Dick Schreuder wil de suikeroom van de Nijmegenaren echter niet afremmen.

Champions League-voetbal lonkt voor NEC

NEC verspeelde thuis twee punten tegen sc Heerenveen, maar zag ook Feyenoord en Ajax gelijkspelen. Daardoor werd er geen schade geleden, al had men zelf ook verder kunnen inlopen. Tegenover De Gelderlander beaamt Schreuder dat de druk aan toenemen is. “Ik merk aan alles dat die toeneemt, bijvoorbeeld aan de buitenwacht. Er werd deze week weer wat geroepen over Champions League-voetbal.”

Daarmee doelt Schreuder op Boekhoorn, die bij de de première van de documentaire over Johan Cruijff opnieuw riep dat NEC Champions League gaat spelen. “Dat hoorde ik weer, ja. Wat moet ik daarmee? Dat valt niet tegen te houden. Ik kan wel tien keer zeggen dat ik dat liever niet zou hebben, maar als Marcel iets wil roepen, doet hij dat.”

Volgens de oefenmeester houdt zijn ploeg daar knal afzijdig van. “Wij lachen erom en gaan weer door. Ik vind dat de ploeg daar supergoed mee omgaat. Wat zij tot dusver presteren, is niet normaal. Dat is gewoon onwijs knap.”

Boekhoorn verscheen voorafgaand aan het weekend nog voor de camera bij Noa Vahle, waar hij zich ook uitsprak over de prestaties van NEC. “Wij maken een geweldig seizoen door. Het is onwaarschijnlijk wat we doen en ik hoop dat we zo doorgaan.” NEC met Dick Schreuder in De Goffert in de Champions League? “Ik ga ervan uit dat dit wel gaat gebeuren, lachte Boekhoorn tegenover Vahle. Waar dan het duel met Real Madrid, waar hij het laatst gekscherend over had, moet plaatsvinden? “Het liefst thuis.”

Gaat NEC Champions League-voetbal halen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
2+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
2+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
7+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
29+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
38+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
34+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
18+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
9+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
17+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
10+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
14+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
35+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
83+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
277+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
555+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
71+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
18+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
191+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
13+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie