Napoli meldt zich officieel bij PSV voor Noa Lang

Foto: Napoli meldt zich officieel bij PSV voor Noa Lang

De overstap van Noa Lang naar Napoli lijkt in een stroomversnelling te raken. Verschillende bronnen melden aan SoccerNews dat de Italiaanse kampioen zich officieel gemeld heeft bij PSV voor de diensten van Lang. De clubs naderen een akkoord en hopen op korte termijn de deal te bezegelen.

Scoop: Napoli en PSV naderen elkaar over transfer Noa Lang

Nadat Napoli afgelopen winter al aanklopte in Eindhoven voor Lang, wisten wij van SoccerNews te melden dat de Italianen deze zomer een nieuwe poging zouden gaan wagen. In de winter werd Napoli vriendelijk bedankt voor de interesse en kreeg het te horen dat Lang op dat moment niet te koop was. Dat is nu wel anders; PSV zou openstaan voor een vertrek, mits het juiste bedrag op tafel komt. De Serie A-kampioen van dit jaar heeft zich inmiddels officieel in Eindhoven gemeld voor Lang.

PSV en Napoli naderen elkaar en hopen er op korte termijn uit te komen. Het was al duidelijk dat de Italiaanse club vaart wilde zetten achter de deal. Napoli is namelijk al lang op zoek naar een vervanger voor Khvicha Kvaratskhelia, die afgelopen winter naar Paris Saint-Germain vertrok. Naast Lang was ook Feyenoorder Igor Paixão in beeld. Nu de club van hoofdtrainer Antonio Conte gas geeft voor de linksbuiten van PSV, lijkt Paixão niet langer een optie. De 26-jarige spelmaker is volgens verschillende Italiaanse media persoonlijk al een tijdje rond met Napoli.

Daarmee lijkt het avontuur van Lang in Eindhoven na twee seizoenen tot een einde te komen. Met PSV kroonde hij zich twee keer tot landskampioen en won hij één keer de Johan Cruijff Schaal. Wegens verschillend blessureleed speelde hij ‘slechts’ 63 wedstrijden voor PSV. Hierin kwam hij 19 keer tot scoren en was hij 14 keer aangever.

PSV doet Noa Lang te snel weg

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:41
60+
Hélène Hendriks haalt keihard uit over Jack van Gelder
23:30
189+
‘Edwin van der Sar stunt met comeback’
23:12
91+
UEFA kondigt aan: VAR gaat op de schop
22:46
289+
‘Barça en Real jaloers op Ajax na handtekening’
22:36
139+
Ajax moet recordbedrag meenemen naar Rotterdam
22:27
31+
Klaassen: ‘Zijn die Belgen toch niet zo dom’
22:01
395+
‘Fred Grim tegen Ajacied: jij komt er niet meer in’
21:43
193+
‘Feyenoord hakt knoop door over Jesse Lingard’
21:23
72+
‘Jordi Cruijff tegen trainer: ga zitten, je ligt eruit’
21:15
504+
‘Speler van 25 miljoen’ gespot in ArenA: legt Ajax hem vast?
20:45
263+
‘Ajax geeft 30 miljoen uit na duel met Fortuna’
20:31
171+
Wisselspelers Ajax kijken geschokt naar moment op veld
20:18
113+
Transfer Steven Berghuis: barstende hoofdpijn Ajax
20:02
132+
‘Nieuwe bestemming Anis Hadj Moussa lekt uit’
19:50
293+
‘KNVB grijpt in bij Danny Makkelie’
19:31
16+
Ajax met Zinchenko in de basis tegen Fortuna
19:19
96+
Nu al nieuws over terugkeer Stefan de Vrij naar Feyenoord
19:00
44+
Sterling onder de indruk van Legioen: “Ze leven voor deze club”
18:34
803+
‘Weghorst koopt huis en verklapt nieuwe club’
18:29
829+
‘Dumfries verrast iedereen met ‘Nederlandse’ transfer’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie