‘Na Ajax-Heerenveen plots Heitinga-verbod’

Foto: ‘Na Ajax-Heerenveen plots Heitinga-verbod’

Ajax speelde op zaterdag met 1-1 gelijk tegen SC Heerenveen. Na afloop was er met name veel te doen rondom de uitspraken van trainer John Heitinga.

‘Die Heitinga snapt er echt geen barst van’

Na afloop van Ajax-SC Heerenveen stond John Heitinga voor de camera’s van ESPN, om vervolgens ook de aanwezige media te woord te staan op de persconferentie. De uitspraken die de trainer deed, konden op weinig goedkeuring van de achterban rekenen. “Dat interview naderhand… Slap, ontwijkend en vol clichés. Geen plan, geen vuur, hij snapt er echt geen barst van.”

“Ajax verdient leiderschap, geen lege praat”, stond te lezen op X. “Kijk het interview terug bij ESPN en daarna dat van Robin Veldman. Wat een enorm verschil in niveau”, kreeg de trainer van de bezoekende ploeg en passant een compliment. Een verbod op interviews voor Heitinga? Sommige fans op social media vroegen er nadrukkelijk om.

“Als er een competitie zou bestaan om tijdens persconferenties zoveel mogelijk dooddoeners, holle zinnen, open deuren en containerbegrippen uit te spreken, stond Heitinga bovenaan. In de Champions League zelfs”, was iemand van mening. “Hij gaat weer spelers afvallen (Remko Pasveer, red.). Iedereen ziet toch dat onder hem alle spelers slechter en slechter worden? De pleister moet eraf.” Tijd voor Alex Kroes en co om te reageren?

Moet Heitinga eruit bij Ajax?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie