‘Mourinho heeft Kluivert niet nodig en aast op ruildeal’

Foto: ‘Mourinho heeft Kluivert niet nodig en aast op ruildeal’

Justin Kluivert werd afgelopen seizoen door AS Roma verhuurd aan RB Leipzig en het zou zomaar kunnen dat hij ook na de zomer in Oost-Duitsland actief is. In Rome lijkt men hem immers niet nodig te hebben.

Voetbal International schrijft: “José Mourinho is de nieuwe trainer van AS Roma en zou al een wensenlijstje hebben ingediend bij de clubleiding. Op dat lijstje prijkt ook de naam van Marcel Sabitzer, de Oostenrijkse middenvelder van RB Leipzig. De Portugees wilde hem naar verluidt al naar Tottenham Hotspur halen en is hem nog steeds niet vergeten.

“La Gazzetta dello Sport meldt nu dat Sabitzer naar Rome moet komen en dat Justin Kluivert mogelijk als wisselgeld wordt gebruikt. De Nederlander wordt nu door Roma verhuurd aan Leipzig, maar zou onderdeel kunnen worden van de transfer. Als AS Roma hem definitief laat gaan naar de Red Bull-club, dan wordt de som voor Sabitzer lager. Kluivert + 12 miljoen euro, meldt La Gazzetta“, zo klinkt het.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie