Mossou breekt hoofd over PSV-raadsel: “Niemand weet waarom”

Foto: Mossou breekt hoofd over PSV-raadsel: “Niemand weet waarom”

PSV is in bloedvorm, maar treft dit weekend wel de grote angstgenger: sc Heerenveen. Columnist Sjoerd Mossou is erg benieuwd of de Eindhovenaren het wederom erg lastig gaan hebben in het Abe Lenstra Stadion.

‘PSV heeft het traditioneel heel lastig in Heerenveen

“PSV heeft het daar traditioneel heel lastig en niemand weet waarom. Het is een fascinerend fenomeen: de angstgegner. Soms kun je dat verklaren, maar waarom uitgerekend Heerenveen die status heeft voor PSV, is mij volkomen onduidelijk”, schrijft Mossou in het Algemeen Dagblad.

Twee jaar geleden won PSV overigens nog met 0-8 in Friesland, maar in de andere uitwedstrijden tegen Heerenveen de afgelopen jaren had PSV het telkens erg lastig, weet Mossou. “Het is denk ik ook gewoon toeval. Want het zijn totaal andere selecties die telkens naar Heerenveen rijden. Feitelijk en logisch gedacht slaat het nergens op.”

De journalist snapt dat Heerenveen een lastige opponent kan zijn. “Ze horen bij die grote middengroep, ergens tussen plek vijf en vijftien. Ze doen goed mee, spelen leuk voetbal, maar zijn ook wisselvallig.” De aftrap is zaterdag om 16:30 uur.

PSV gaat winnen in Heerenveen zaterdag

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie