‘Milan-Feyenoord krijgt KNVB-staartje’

Foto: ‘Milan-Feyenoord krijgt KNVB-staartje’

Pascal Bosschaart is momenteel als interim-hoofdtrainer actief bij Feyenoord. Als de Rotterdamse club doorgaat met haar interim-coach tot na de achtste finales van de Champions League, volgt er een boete en mogelijk zelfs puntenstraf.

VI: ‘Boete en mogelijk puntenstraf voor Feyenoord als Pascal Bosschaart na 12 maart nog trainer is’

Kort na het vertrek van de Deense trainer Brian Priske werd bekend dat Bosschaart de tijdelijke opvolger zou zijn. Het hoogtepunt van zijn periode tot nu toe is duidelijk: het uitschakelen van AC Milan in de tussenronde van de Champions League. Binnenkort wacht een tweeluik met Arsenal of Internazionale, volgens de regels van de KNVB zouden dit de laatste wedstrijden van de interim moeten zijn.

Waarom? Voetbal International dook in de materie. “De licentiehouder moet nadat is vastegesteld dat zij niet voldoet aan de licentie-eis binnen vier weken voldoen aan deze licentie-eis”, maakt VI op uit de regels van de Nederlandse voetbalbond. De licentie-eis is in dit geval het vereiste UEFA PRO-diploma waarover Bosschaart zou moeten beschikken.

De geboren Rotterdammer, die door werd geschoven vanuit de jeugd van Feyenoord naar het eerste elftal, beschikt momenteel niet over een dergelijk diploma. Het eerste duel onder Bosschaarts leiding vond op 12 februari plaats (thuis tegen Milan), waardoor de vierwekentermijn op 12 maart uitkomt. Mogelijk spelen de Rotterdammers op die dag de return in de Champions League.

Als Bosschaart ook daarna nog Feyenoord-coach is, volgt er een straf. De eerste sanctie is een boete van 10.000 euro. Mocht de Rotterdamse club dan alsnog niet in actie schieten, dan kan volgens de regelgeving van de KNVB een puntenstraf volgen. “Indien de licentiehouder structureel niet voldoet aan de gestelde licentie-eis, kan de licentiecommissie als sanctie punten in mindering brengen en uiteindelijk overgaan tot het intrekken van de licentie.” Wordt ongetwijfeld vervolgd!

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Zouden dit terechte straffen voor Feyenoord zijn?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:00
73+
‘Van Persie en Te Kloese op het matje’
22:42
12+
‘Zorgen om Sébastien Haller’
22:24
11+
‘Na WK 2026 droomtransfer Denzel Dumfries’
22:06
276+
‘Stront aan de knikker voor Weghorst na Ajax-Feyenoord’
21:48
179+
‘Feyenoord bestolen van penalty na ‘rookie mistake”
21:30
427+
‘Ajax-Feyenoord krijgt staartje voor Robin van Persie’
21:12
231+
‘Slechtste van het veld verlaat maandag Feyenoord’
20:54
386+
‘Koeman juicht: nieuwe superster ontdekt tijdens Ajax-Feyenoord’
20:36
76+
PSV grootste winnaar na Ajax-Feyenoord
20:18
213+
Fred Grim doet opvallende bekentenis na Ajax-Feyenoord
20:00
93+
Valentijn Driessen geniet van Ajax, maar plaatst toch kanttekening
19:42
356+
‘Farioli huilt na uitspraak Van Persie’
19:24
90+
‘Feyenoord verloor één man bij Ajax uit het oog’
19:06
202+
‘Dikke Premier League-transfer na Ajax-Feyenoord’
18:50
71+
Kwakman looft Klassieker-uitblinker: “Heel erg knap”
18:35
77+
Timber: “Heeft geen nut om te focussen op de spelers die vertrekken”
18:20
50+
Hans Kraaij kan Mokio niet volgen: ‘Lijkt net interview in het Chinees’
18:05
68+
Smal legt vinger op zere Feyenoord-plek
17:49
58+
Van Persie: “Ja, ik heb een reactie gezien op verlies tegen FCSB”
17:34
327+
Bizarre teksten Hadj Moussa na de Klassieker
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie