Mijnans richt zich tot AZ: “Het houdt een keer op”

Foto: Mijnans richt zich tot AZ: “Het houdt een keer op”

Sven Mijnans wil komende zomer een transfer maken. De middenvelder wilde dit eigenlijk afgelopen zomer al, toen PSV zich meldde. Met De Telegraaf blikt hij terug én vooruit.

Middenvelder twijfelt tussen PSV en buitenland: ‘Afspraken gemaakt met AZ’

Met AZ is er wel iets afgesproken betreft een transfer in de komende maanden. “Daar hebben we inderdaad over gesproken. Dat lijkt me logisch ook. Het houdt een keer op. Ik ben nu 26 jaar, heb drieënhalf jaar bij AZ gespeeld. Als de club nog iets aan me wil overhouden, dan is dit het moment om samen te kijken wat er mogelijk is”, zegt Mijnans in de ochtendkrant.

Heeft PSV hem beloofd dat de club in de zomer voor hem terug zal keren, op de stoep bij AZ? “Ik lees soms dat die optelsom wordt gemaakt. Maar nee, dat is niet ter sprake gekomen.”

Een stap binnen de Eredivisie vindt Mijnans ‘lastig’ om volledig uit te sluiten. “Ik speel al best lang in de Eredivisie. In dat opzicht zou een cultuurswitch goed voor mijn ontwikkeling zijn. Aan de andere kant ga je bij een buitenlandse club niet zomaar Champions League spelen. Een club als PSV heeft dat wél te bieden. Dat kan dan weer invloed hebben op een mogelijke kans bij het Nederlands elftal. In mijn hoofd weet ik wel zo’n beetje wat ik wil.”

PSV ligt nu niet meer voor de hand

Tegen het Noordhollands Dagblad zei hij deze week al: “Ik denk niet dat de club nu van standpunt is veranderd. PSV is volgens mij op dit moment geen serieuze optie.” Inmiddels wordt de middenvelder met name gelinkt aan buitenlandse clubs, zoals Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen en Bologna.

Bewondering van Kieft en Van der Gijp

In de KieftJansenEgmondGijp-podcast spraken Wim Kieft en René van der Gijp al meerdere keren hun bewondering uit voor Mijnans. Na het winnen van de bekerfinale was met name Kieft ervan overtuigd dat een stap naar de Serie A moeiteloos zou kunnen. Deze week zitten de podcastheren op Curaçao en daar werd op maandag ook al het een en ander gezegd over Mijnans. “Die is écht goed, hè?” zei Van der Gijp. “Die heeft alles wat een middenvelder moet hebben. Waar hij ook naartoe gaat, hij gaat slagen.”

PSV moet een nieuwe poging wagen bij Mijnans

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie