‘Mes in rug’ bij Spitse door Oranje-ploeggenoot: ‘Vermoeden wie het was’

Foto: ‘Mes in rug’ bij Spitse door Oranje-ploeggenoot: ‘Vermoeden wie het was’

Sherda Spitse heeft ooit ‘een dolk in haar rug’ gekregen door een ploeggenoot bij het Nederlands vrouwenelftal. Dat stelt de speelster van Ajax in het boek dat vorige week over haar uitkwam, Sherida, Open kaart.

Sherida Spitse ‘werd door ploeggenoot voor de bus gegooid’

Volgens Spitse is ze op het afgelopen EK ‘voor de bus gegooid’ door een ploeggenoot van de Oranje Leeuwinnen. Ze noemt daarbij geen naam. Ook steunt Spitse in het boek Daniëlle van de Donk, die na zeven maanden absentie terug is in Oranje. “Ik denk dat er bepaalde dingen zijn die niet per se in de media hoeven te komen. Er gebeuren altijd dingen in een team. Dat spreek je dan uit, ja. En dan ga je weer verder, de volgende wedstrijd in”, zegt Van de Donk over het boek van Spitse.

En wie zou de speelster kunnen zijn die Spitse ‘een dolk in de rug stak’? “Sherida en ik hebben wel een vermoeden over wie dat zou zijn geweest. Het is de keuze van Sherida, het is haar boek. Ik denk dat ze ook hele dappere dingen heeft gezegd.” Van de Donk was er van op de hoogte dat haar naam in het boek voor ging komen. “Ik wist niet precies, maar wel een beetje wat erin kwam. Ik heb tegen haar gezegd: ‘Het is jouw keuze als je het er zo in wil zetten’. Nogmaals: het is haar boek.”

Problematische gokster

In het boek onthulde Spitse onder meer dat ze problematisch gokker is geweest. “Ik weet niet of ik echt verslaafd was, al ging het van kwaad tot erger. Maar het is me uiteindelijk op eigen kracht gelukt om te stoppen.” Spitse speelde vooral vele online roulette. “Dan zat ik al die avonden alleen in mijn appartement in Emmen en zocht ik afleiding. Waardeloos.”

Geloof jij het verhaal van Spitse?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:40
0+
‘Jürgen Klopp dicht bij akkoord met Europese topclub’
10:20
7+
‘Grote competitie-ingreep dankzij Ajax en Feyenoord’
10:00
658+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Groningen: Grim is het alweer beu
09:40
10+
Bizar verhaal: grote oplichter actief in Eredivisie
09:20
27+
Cruijff zet Ajax-trainer buitenspel: ‘Spelregels zijn veranderd’
09:00
92+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen AZ: Bosz grijpt in
08:30
441+
Plots heel ander geluid over Wout Weghorst
08:00
127+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen NAC: ingreep op de linkerflank
23:45
41+
Tegenstander loopt leeg over PSV-talenten
23:36
15+
Ten Cate krijgt seintje: “Ben een meerwaarde”
23:17
149+
‘Zechiël per direct terug naar Feyenoord’
23:02
37+
‘Alex Kroes formuleerde bizarre doelstelling’
22:47
170+
‘Opeens geweldige opsteker voor Feyenoord’
22:30
132+
‘Opnieuw donkere wolken boven Vitesse’
22:15
273+
‘Feyenoord verrast met Sterling’
22:00
568+
‘Wereld Andries Noppert stort in’
21:47
1+
‘Stefan de Vrij verkast naar grootmacht’
21:30
72+
‘Van Persie grote winnaar na breuk’
21:17
31+
‘Johan Derksen clasht met Talpa’
21:05
14+
Resink-nieuws komt hard aan: “Grauwe deken”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie