‘Memphis krijgt 10 miljoen na transfer’

Foto: ‘Memphis krijgt 10 miljoen na transfer’

Het wordt steeds waarschijnlijker dat Memphis Depay deze zomer nog een transfer gaat maken, door de financiële problemen bij Corinthians.

‘Memphis Depay met 10 miljoen op zak naar nieuwe club’

De club uit São Paulo kan het salaris van de Oranje-international niet meer ophoesten en het bestuur gaat binnenkort om de tafel met de aanvaller en diens management in de hoop dat dit loon naar beneden bijgesteld kan worden. Er wordt echter rekening mee gehouden dat Depay hier niet mee akkoord gaat, en dat zijn contract ontbonden moet worden. In dat geval kan hij gratis en voor niets een transfer maken.

Naar verluidt heeft Corinthians al negen miljoen euro betaald aan Memphis, maar heeft de oud-speler van onder meer Manchester United en FC Barcelona nog steeds het een en ander te goed van zijn werkgever. Salaris én bonussen (zo’n anderhalf miljoen euro). Wordt er gekozen voor ontbinding, dan heeft Depay recht op maar liefst tien miljoen euro, al kunnen de Brazilianen dit nooit en te nimmer ophoesten. Mogelijk bieden gespreide betalingen uitkomst.

Er worden momenteel eigenlijk helemaal geen andere clubs in verband gebracht met de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal (op gelijke hoogte met Robin van Persie). Besiktas werd eventjes genoemd, maar verdween net zo snel weer van de radar. Ook wordt Memphis altijd gelinkt aan een terugkeer bij PSV, maar daar vindt hij het vermoedelijk te vroeg voor. Bovendien heeft men in Eindhoven inmiddels de beschikking over Ricardo Pepi én Alessane Pléa op nummer negen.

Vind jij dat hij te veel verdient?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie