Manchester City geeft meer geld uit dan hele Premier League bij elkaar

Foto: Manchester City geeft meer geld uit dan hele Premier League bij elkaar

Nadat de wintertransferperiode erop zit, heeft de BBC wat cijfers bij elkaar gezocht en maakt het de balans op. Meerdere clubs zijn in actie gekomen, maar echt grote klappers bleven veelal uit. Op één opvallende uitzondering: het kwakkelende Manchester City pakte groots uit, op aanvraag van Pep Guardiola.

Bodemloze geldput van de kampioen duidelijk zichtbaar

In totaal gaven 19 van de 20 ploegen €213 miljoen uit deze winter, inkomsten van uitgaande transfers niet meegerekend. Club nummer 20, de regerend kampioen Manchester City, gaf in haar eentje meer uit: €216 miljoen. Toegegeven, het is geen gigantisch verschil en de cijfers zijn van gisterenavond (er kan een club op de valreep overheen zijn gegaan) – maar de uitgaven voor één maand zijn toch opvallend te noemen.

De aanwinsten van The Skyblues zijn als volgt: Omar Marmoush van Eintracht Frankfurt (€75 miljoen), Nico González van FC Porto (€60 miljoen), Abdukodir Khusanov van RC Lens (€40 miljoen), Vitor Reis van Palmeiras (€37 miljoen) wat uitkomt op €212 miljoen. Gepaard met huurdeals en bonussen is het uiteindelijk €216 miljoen euro. Meer dan de hele competitie bij elkaar dus.

Stelling: Manchester City verpest de Premier League

  • Eens, de bedragen in januari slaan nergens op
  • Oneens, het gaat slecht en ze moesten simpelweg iets veranderen
  • Eens, de bedragen in januari slaan nergens op
  • Oneens, het gaat slecht en ze moesten simpelweg iets veranderen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:34
2+
Valentijn Driessen ontploft in podcast: ‘Wat een treurige l*l!’
17:20
1+
‘Mika Godts moet voorbeeld nemen aan AZ-flankspeler’
17:05
21+
Ophef over ‘fraudeur’ in Ajax-staf
16:52
4+
‘Simons en Van de Ven samen naar Championship?’
16:37
18+
Maurice Steijn reageert op ‘overstap naar AZ’
16:22
1040+
‘PSV verkoopt bankzitter met enorme winst’
16:05
23+
Van Persie hekelt collega: ‘Dit hoor je als trainer niet over andere clubs te zeggen’
15:48
76+
‘García gooit ‘belangrijke spelers’ uit basisploeg Ajax’
15:33
7+
De Roon wijst aan wat er anders moet bij Oranje om WK te winnen
15:16
239+
‘Ricardo Pepi ontsnapt aan megaschorsing’
15:00
66+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen Excelsior: voorkomt Van Persie nieuwe blamage?
14:51
14+
‘PSV-ster naar wereldtop: 40 à 50 miljoen’
14:36
61+
‘Transfer Peer Koopmeiners naar 55-voudig landskampioen’
14:21
19+
KNVB Bekerwinnaar: ‘Ik was bijna trainer van Ajax’
14:06
54+
‘Twentenaar op lijstje Feyenoord, PSV en Juventus’
13:50
20+
‘Smit en Rots toonaangevend voor hét grote Eredivisie-probleem’
13:35
48+
Bosz fileert Goes opnieuw: ‘Als ik zie hoe de arm van Pepi eruitzag…’
13:19
67+
El Ahmadi voorspelt wie tweede wordt: Ajax of Feyenoord?
13:15
0+
Voorspelling Internazionale – Atalanta: Chivu zet stap richting titel
13:05
92+
Open sollicitatie van oude bekende naar Ajax: “Ik kan zeker helpen”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie