‘Malta-Nederland krijgt pijnlijk staartje voor Ronald Koeman’

Foto: ‘Malta-Nederland krijgt pijnlijk staartje voor Ronald Koeman’

Nederland won donderdagavond op bezoek bij Malta met 0-4. Toch kan het makkelijke duel voor Ronald Koeman pijnlijke gevolgen gaan hebben.

Verbazing over ontbreken afspraken onder Koeman bij Oranje: ‘Nu is het nog tegen Malta…’

Het regende, al dan niet teruggedraaide, strafschoppen op Malta. Toch was daar achteraf nog behoorlijk wat om te doen. Cody Gakpo deed stof opwaaien met zijn bekentenis dat niemand voor de wedstrijd wist wie er bij Oranje de ballen vanaf elf meter moest nemen.

Bij Ziggo Sport ging het ook over deze episode in een verder weinig noemenswaardig Oranje-duel. Bondscoach Koeman gaf aan dat ‘de beste hem moet nemen’. Merkwaardig, aldus Ronald de Boer bij Ziggo. “Dat vind ik echt een heel rare uitspraak”, zei de ex-voetballer.

“De beste neemt hem? Dan zeg je als bondscoach toch van tevoren: jij bent de beste, jij gaat hem nemen. Dat doe je voor de hele groep”, was De Boer kritisch. “Dan is er geen ruis. Geen grijs gebied, niemand kan dan denken: ‘Ben ik het, of ben jij het?'”

De Boer ging verder. “Dit kan echt cruciaal zijn, hoor. Nu is het tegen Malta… De volgende keer is het tegen een groot land, met extra druk. Het is zo enorm makkelijk. Met vrije trappen had je vroeger Pierre van Hooijdonk of mijn broer. Als Ruud van Nistelrooij in het elftal stond, nam hij de strafschoppen.” Werk aan de winkel dus voor Koeman en co…

Eens met Ronald de Boer?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie