Maakt Noppert drie jaar na WK transfer?

Foto: Maakt Noppert drie jaar na WK transfer?

Andries Noppert is bijna drie jaar na het WK in Qatar nog altijd actief voor sc Heerenveen. De boomlange doelman durft niet te voorspellen of het deze zomer alsnog van een nieuw avontuur komt.

Andries Noppert sluit sc Heerenveen-vertrek niet uit

Noppert maakte tegen Almere City FC (4-5 nederlaag) nog geen beste beurt middels een fout voorafgaand aan de 0-1. “Jawel, maar dat zijn wedstrijdmomenten die je weer even moet doormaken in de voorbereiding, dat hoort erbij”, vertelt de doelman aan Voetbal International. “Dit was de eerste echte test pas, we spelen met gemengde teams. Er moet nog van alles beter, dat snap ik ook wel. Maar ik voel me goed, voel vertrouwen.”

De Heerenveen-goalie wil het vertrouwen terugbetalen dit seizoen. Of hij de vaste nummer één gaat worden? “Zekerheid heb je natuurlijk nooit. Als ik hier ga staan van: ik ben sowieso eerste keeper, zo werkt het absoluut niet”, weet Noppert. “Die anderen doen ook hun best en hebben ook kwaliteiten. Als ik sta te kloten, kiest de trainer misschien voor iemand anders. Dus ik probeer er ontzettend veel in te stoppen, ook op de trainingen.”

Afgelopen winter ketste een transfer naar San Lorenzo af. “Het was een mooi avontuur geweest, maar het is niet zover gekomen dat we echt rond de tafel konden.” Een ander avontuur wellicht? “Mooie verhalen, over interesse dit of dat, dat geloof ik allemaal wel. Kom eerst maar met een papiertje. Ik wil mijn vrouw en kinderen om me heen hebben, die moeten het sowieso ook zien zitten.”

“Maar laten we nou heel eerlijk zijn: als er ergens wat voorbijkomt waar je gewoon heel veel geld kunt verdienen, op de leeftijd die ik heb, dan moet je daar altijd serieus naar kijken. Maar ik zit ook goed waar ik zit. We zijn aan het bouwen aan een nieuw team, met veel Nederlandse jongens. Heb ik veel vertrouwen in, al komt het er misschien nog niet echt uit. Het is nog even kneden, de juiste richting uit”, aldus Noppert.

Is een vertrek voor alle partijen het beste?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie