‘Luuk de Jong stopt met voetballen’

Foto: ‘Luuk de Jong stopt met voetballen’

PSV veegt de vloer aan met Almere City FC, maar Luuk de Jong lijkt wel helemaal niet mee te doen aan dit feestje. Op het sociale medium X maakt men zich zorgen om de spits. Zou dit zijn afscheidstournee zijn? Stopt hij binnenkort met voetballen?

‘Luuk de Jong hangt binnenkort voetbalschoenen aan de wilgen’

Voetbal International kwam gisteren met een update over de toekomst van de spits: “PSV wil het aflopende contract van Luuk de Jong verlengen, maar de 34-jarige spits neemt pas na het seizoen een beslissing over zijn toekomst.”

“De Jong is sinds zijn terugkeer van Sevilla bezig aan zijn derde seizoen in Eindhoven en is nog altijd van waarde voor PSV, waarvoor hij dit seizoen zestien keerde scoorde in alle competities. In dat opzicht is het logisch dat de clubleiding met hem verder, maar de aanvoerder wil zich eerst volledig richten op het behalen van Champions League-voetbal. Daarna zal De Jong beslissen of hij wil blijven in Eindhoven, mogelijk in de rol van pinchhitter gezien de ontwikkeling van de momenteel geblesseerde Ricardo Pepi. Ook zou de spits weleens kunnen laten meewegen dat PSV dit seizoen niet voortdurend een hecht collectief is geweest, in tegenstelling tot het eerste jaar onder Peter Bosz”, vervolgde het blad.

In een eerder stadium vertelde De Jong aan het Eindhovens Dagblad: “Ik ben op een leeftijd beland, dat ik zelf een beetje mijn keuzes kan maken wat ik in mijn carrière wil. Ik zit hartstikke goed bij PSV. De kans is heel groot dat ik hier ook mijn carrière ga afsluiten.” Datzelfde medium schreef daarna over een eventueel pensioen van de spits: “Dat wil hij nog niet en volgend seizoen wil hij absoluut nog speler zijn, gaf De Jong eerder aan.”

PSV-Almere City FC

Desondanks zou dat stoppen natuurlijk óók aan het einde van dit seizoen kunnen gebeuren. De Jong wordt op 27 augustus aanstaande al weer 35 jaar oud en volgens de kijkers van de wedstrijd tussen PSV en Almere City FC loopt hij inmiddels over het veld alsof hij er binnenkort mee ophoudt.

Denk jij dit ook?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie