Luuk de Jong biedt Koeman Oranje-opening

Foto: Luuk de Jong biedt Koeman Oranje-opening

Luuk de Jong is donderdag in de podcast Football is Life van Daley Blind, Diana Kuip en zijn broer Siem de Jong ingegaan op het Nederlands elftal. De centrumspits houdt de deur voor een terugkeer op een kier.

Beëindiging van interlandloopbaan De Jong

Na het wereldkampioenschap in Qatar van 2022 besloot De Jong om een punt achter zijn interlandperiode te zetten. De aanvaller stelde dat hij niet zeker was van speelminuten en wilde deze periode liever gebruiken om aandacht te besteden aan zijn gezin en zijn persoonlijke fitheid voor zijn duels met PSV.

De afgelopen maanden raakte Ronald Koeman echter behoorlijk in de problemen door een reeks aan blessures, met name voorin. De naam van De Jong dook vervolgens op, waarbij het de vraag was of hij bereid was om terug te keren. Hij verkocht daarbij nooit een duidelijke ‘nee’, al wilde hij in principe niet terugkomen op zijn beslissing.

Terugkeer bij Oranje niet uitgesloten

Maandagavond stelde Ruud Gullit dat Koeman tóch beter een telefoontje naar De Jong kon plegen, omdat hij momenteel de beste Nederlandse spits is. “Dat is alleen maar een teken dat ik goed bezig ben op dit moment”, reageert De Jong. “Mooi dat hij dat zegt, maar ik denk dat ze bij Oranje heel goed bezig zijn met het doorselecteren en het kijken naar welke spitsen er beschikbaar zijn.”

De Jong vervolgt door te zeggen dat hij de afgelopen interlandperiode niet naar Oranje heeft gekeken ‘met het gevoel dat hij mee wilde doen’. Desondanks sluit hij bij een belletje van Koeman niet uit dat hij erover gaat nadenken. “Daar kan ik nu geen antwoord op geven”, laat hij op de vraag van zijn broer weten.

Heeft Gullit gelijk?

  • Ja, absoluut
  • Nee, zeker niet
1964+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:28
19+
‘Derde tenue Ajax 2024-2025 met retro-elementen onthult’
09:13
51+
Feyenoord vangt bot bij UEFA en krijgt flinke geldboete
08:55
205+
‘Ajax-opstelling op de schop voor restant tegen RKC’
08:40
101+
De Boer ziet nieuwe Litmanen bij Ajax: “Dit seizoen nog kennismaking, maar…”
08:25
47+
Dreun voor Wiegman: “Zes keer gescoord…”
08:10
84+
Sinterklaas bezoekt Vandaag Inside: Driessen en Woerts de klos
07:50
276+
Vink fileert ‘verschrikkelijk slechte’ NOS-commentator
07:33
40+
Matchwinner Oranje Leeuwinnen geniet: “Het is ongelooflijk”
07:17
155+
Jonker euforisch: “Naar voren, achteruit, naar voren, polonaise”
23:40
211+
‘Feyenoord verlengt binnenkort met onmisbare speler’
23:18
286+
‘Dit PSV is de mentale opvolger van het Ajax van Ten Hag’
23:05
0+
Oranje Leeuwinnen in extremis groepswinnaar ondanks monsterscore bij Schotland – Engeland
22:50
317+
Willy van de Kerkhof: ‘PSV is misschien wel te goed voor Nederland’
22:30
126+
‘De enige Ajacied die zich op dit moment positief onderscheidt is Brobbey’
22:08
134+
Matchfixing in poule Oranje Vrouwen? ‘We worden zwaar genaaid’
21:55
164+
Ajax-talent blijft hongerig: ‘Volgende doel is aanhaken bij het eerste elftal’
21:40
76+
Statistieken bewijzen: Santiago Giménez hoort bij beste afmakers ter wereld
21:30
1512+
‘Ajax-recorddeal uitgelachen in kleedkamer’
21:10
146+
Krabbendam over ‘Pusic-effect’: ‘Slot heeft het onder controle’
20:50
183+
Van der Gijp dol op PSV-er: ‘Dit wordt een hele grote speler’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie