Lang komt met opvallende reactie na heldenrol tegen Juventus

Foto: Lang komt met opvallende reactie na heldenrol tegen Juventus

Je eerste doelpunten voor je nieuwe club maken in de achtste finale van de Champions League? Heerlijk. Noa Lang deed het voor Galatasaray tegen Juventus. Dat moet een tevreden gevoel geven, toch? Toch, Noa?

Lang niet helemaal tevreden na twee treffers tegen Juventus

“Ik maakte twee goals en ik denk dat we als team goed hebben gespeeld, maar dit was niet mijn beste wedstrijd. Het had beter gekund”, reageerde een zelfkritische Lang bij TNT Spor. De Nederlander speelde een lastige wedstrijd tegen een ’taaie ploeg’. Twee treffers van de oud-PSV’er brachten de Turken uiteindelijk de zege. “Ze verdedigden goed, maar we hebben vanavond onze kwaliteiten laten zien een goede wedstrijd gespeeld.”

Lang is in Istanboel terecht gekomen na een vervelende periode bij Napoli. De Italiaanse kampioen haalde de linksbuiten afgelopen zomer voor 25 miljoen euro naar Italië. In de plannen van Conte kwam de aanvaller echter minder vaak voor dan hij vooraf had gehoopt. Deze winter verkaste Lang daarom op huurbasis naar Turkije, waar hij dinsdagavond de grote man werd.

‘Lang was onzichtbaar’

Ondanks de twee treffers van Lang, is Wesley Sneijder kritisch op de buitenspeler. “Als je van die wedstrijd een heel duidelijke analyse moet geven… Noa maakt twee goals, maar hij is gewoon de hele wedstrijd onzichtbaar geweest”, oordeelt de voormalig Oranje-international bij Ziggo Sport.

“Maar dat telt niet meer na zo’n wedstrijd. In Napels staan morgen alle kranten vol, van: ‘die hebben het fout gezien’, ‘Noa Lang twee keer gescoord’, ‘we zijn niet goed bij ons hoofd hier'”, gaat de analist verder. “Zo dicht ligt het bij elkaar. Maar ik gun het hem wel.”

Oordeel zelf:

  • Lang speelde goed
  • Lang was niet zo goed
  • Lang speelde goed
  • Lang was niet zo goed

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:18
3+
‘Óscar García stunt met nieuwe club’
11:07
15+
KNVB grijpt keihard in na debacle bij Ajax
10:30
1865+
‘Familie Van Persie neemt wraak op Feyenoord’
10:11
1618+
‘Feyenoord haalt trainer die de hele Kuip haat’
09:29
88+
‘Knallende ruzie tussen Koeman en Virgil van Dijk’
09:18
36+
‘Nederland in shock na nieuws over Gravenberch’
09:05
21+
‘International denkt: zak maar in de stront, Koeman’
08:51
1+
Op welke zender kijk je Zuid-Korea – Tsjechië? | WK Gids
08:35
25+
Marokko of Nederland: wie is beter? | Koken met Mounir
08:19
16+
Op welke zender kijk je Mexico – Zuid-Afrika? | WK Gids
08:04
104+
‘Cruijff des duivels, Ajax ziet miljoenen verdampen’
07:49
107+
Vermoedelijke WK-opstelling Nederland tegen Japan: blijft Koeman eigenwijs?
07:33
302+
‘Ajax vangt bot: nieuwe trainer zet handtekening in Spanje’
07:17
9+
Op welke zender kijk je Engeland – Costa Rica live?
07:02
74+
‘Koeman grijpt hard in bij Nederlands elftal: alles op zijn kop’
06:45
9+
Op welke zender kijk je Portugal – Nigeria live?
05:45
30+
Eerste speelronde Eredivisie-seizoen 2026/2027 bekend
22:52
69+
‘Bizar: topspeler laat Nederlands elftal in de steek’
22:34
95+
‘Premier League-clubs willen PSV-transfer kapen’
22:15
503+
‘Koeman woest: persona non grata weigert Nederlands elftal’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie