‘Kroes heeft dramatisch nieuws voor Farioli-opvolger’

Foto: ‘Kroes heeft dramatisch nieuws voor Farioli-opvolger’

Francesco Farioli hield het bij Ajax nog een beetje tegen, maar volgend seizoen moet de eigen jeugd weer meer kansen gaan krijgen in de hoofdmacht. Dat schrijft het Algemeen Dagblad vrijdag in een lange analyse.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

‘Kanonnen verlaten Ajax, maar slechts 40% van transfersom mag geherinvesteerd worden’

“Alex Kroes wil komende zomer een grote slag slaan in het hervormen van het salarishuis”, opent de krant, die wijst naar lucratieve transfers voor spelers als Kenneth Taylor, Brian Brobbey, Jorrel Hato en Josip Sutalo.

Toch zal de nieuwe Ajax-trainer niet per se bakken met geld te investeren krijgen. “Alex Kroes gaf begin deze week aan dat slechts 40% van de inkomsten geherinvesteerd kan worden.” Daarom zal het gros van de vertrekkers intern opgevolgd gaan worden, middels eigen jeugdspelers. “De club wil meer ruimte maken voor jeugd, waarvoor Farioli het in de meeste gevallen weer te vroeg vond.”

Aaron Bouwman, Lucas Jetten, Sean Steur, Rayane Bounida, Jan Faberski en Don-Angelo Konadu mogen hopen op een plekje als ‘speler 18 tot 25’ in de selectie. “Zij krijgen de kans zich vanaf daar verder omhoog te werken in de pikorde.”

Ajax gaat niet meedoen om de titel volgend seizoen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie