Kritiekpunt na Oranje-Zweden: “Hij kan me niet bekoren”

Foto: Kritiekpunt na Oranje-Zweden: “Hij kan me niet bekoren”

Oranje leverde een fraaie 5-1 zege af tegen Zweden. De nodige spelers kregen lof, maar toch kwamen een aantal internationals minder goed voor de dag. Micky van de Ven was één van hen, menen Hans Kraaij junior en Kenneth Perez.

Micky van de Ven had het lastig ondanks ruime overwinning

“Zeker toen Elanga erin kwam, kreeg Van Dijk, maar vooral Van de Ven het heel zwaar”, begint Kraaij bij WK Praat op ESPN. “Dat zat hem in Elanga, die los was en op hol was. Ik weet een klein beetje: als verdediger vind je het verschrikkelijk als mensen recht op je afkomen. En die Elanga gaat recht op je af. Dat maakt een verdediger onzekerder.”

Collega-analist Perez haakt in. “Van de Ven is bloedsnel, staat best wel vaak verkeerd en nu kwam hij toevallig tegen iemand die net zo snel is. Dat zag je bij de goal. Dan valt het eerder op dat hij verkeerd staat.”

“Hij is vrij onrustig en is ook degene die ik een onvoldoende heb gegeven. Ik vond hem supermatig aan de bal vandaag. Van de Ven kan me niet echt bekoren als linksback”, is de Deense oud-voetballer kritisch.

Perez gaf Van de Ven dan ook een onvoldoende: een 5. “Ik denk dat het voor hem lastig is om zich te verbeteren, omdat hij zo bloedsnel is. Hij wil alles heel snel te doen. Hij heeft wat mij betreft te weinig rust in zijn spel aan de bal voor een goede voortzetting.”

Terechte kritiek op Van de Ven?

  • Ja, hij was matig
  • Zo slecht was het niet
  • Ja, hij was matig
  • Zo slecht was het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie