‘KNVB-watjes zorgen voor schandaal bij Twentse derby’

Foto: ‘KNVB-watjes zorgen voor schandaal bij Twentse derby’

De aftrap van FC TwenteHeracles Almelo heeft even op zich moeten laten wachten. Nadat de spelers het veld opkwamen ontstonden er zo’n rookontwikkeling, dat ze er snel werden afgestuurd.

Aftrap FC Twente-Heracles Almelo uitgesteld wegens rookontwikkeling

De fanatieke aanhang van Twente pakte uit met een pyro, waar veel rode rook werd ontwikkeld. Scheidsrechter Allard Linthout wachtte het nog even af, om vervolgens de spelers weer terug naar binnen te sturen.

Volgens menigeen een wat kinderachtige reactie. Inmiddels rolt de bal, na de nodige vertraging.

Onzin om terug naar binnen te gaan?

  • Ja, slaat nergens op
  • Nee, wel logisch
  • Ja, slaat nergens op
  • Nee, wel logisch

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie