KNVB hakt knoop door over PSV-Ajax

Foto: KNVB hakt knoop door over PSV-Ajax

De Eredivisie-topper van aanstaande zondag tussen PSV en Ajax kan gewoon doorgaan. Dat verwacht de KNVB, die inschat dat het verantwoord is ondanks de tbc-besmetting van Lucas Pérez.

PSV-Ajax kan gewoon doorgaan verwacht de KNVB

“We hebben gesproken met beide clubs en er is geen reden om aan te nemen dat de wedstrijd niet doorgaat”, liet een woordvoerder van de KNVB weten aan het ANP. De voetbalbond nam contact op met PSV om te informeren naar de situatie bij de club. De Eindhovenaren maakten maandag bekend dat ’een speler uit het eerste elftal’ besmet is met tuberculose. Al snel werd duidelijk dat het om winteraanwinst Pérez ging.

PSV toonde zich eerder op dinsdag al optimistisch over het doorgaan van de kraker tegen Ajax. “De clubartsen van PSV en Ajax en de bondsarts van de KNVB staan wel in contact met elkaar. Maar niemand van de spelers heeft klachten en er wordt gewoon getraind”, meldde een persvoorlichter tegen de NOS.

Onderzoek

Hoewel er geen aanwijzingen zijn dat mensen in de omgeving van de 36-jarige spits besmet zijn geraakt, startte PSV een bron- en contactonderzoek op in samenwerking met de GGD Brabant-Zuidoost. De uitslag wordt eind deze week verwacht.

Met Pérez gaat het naar omstandigheden goed. Hij kwam deze winter naar Eindhoven als vervanger van de geblesseerde Ricardo Pepi. Door zijn besmetting staat de Spaanse routinier voorlopig echter ook aan de kant. Het is de vraag of hij dit seizoen nog in actie kan komen.

Logisch?

  • Ja, het is veilig
  • Nou…
  • Ja, het is veilig
  • Nou…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:45
7+
Brobbey-Weghorst-discussie laait ineens weer op
19:22
6+
Simons bedankt PSV-held: ‘Wat hij voor mij gedaan heeft…’
19:08
1+
‘Transferplannen Liverpool bezorgen Slot drukke zomer’
18:49
27+
‘Groot transferdrama voor Dean Huijsen’
18:29
24+
‘Fàbregas verpest droom van Farioli’
17:50
101+
‘Feyenoord-revelatie weet genoeg en kiest voor Premier League’
17:31
11+
Routinier NEC maanden uitgeschakeld door kruisbandblessure
17:12
53+
‘Dani de Wit keert terug in Eredivisie’
17:00
85+
Vermoedelijke opstelling FC Barcelona tegen Inter: Frenkie fronst
16:49
58+
‘Grote smet op seizoen van Slot bij Liverpool’
16:30
21+
Baas weerlegt kritiek: “Initiatief nemen blijft ons uitgangspunt”
16:10
38+
‘Carrièreswitch voor Johan Derksen’
15:49
48+
“Zelfs Henk Veerman had er dit jaar meer gemaakt dan hij bij Ajax”
15:35
50+
Deijl en Van Basten belanden in pittige discussie: “Hou eens op!”
15:18
330+
Feyenoord pakt door na Steijn en opent gesprekken met volgende target
15:01
146+
‘Keiharde leugen Luuk de Jong in interview’
14:49
120+
Romelu Lukaku naar de Eredivisie?
14:34
245+
‘Nog maar één bananenschil voor Ajax op weg naar titel’
14:19
81+
‘Krankzinnige uitspraak Vermeulen’: ‘Snap nu waarom je geen directeur van AZ bent geworden’
14:04
119+
Valentijn Driessen loopt weg na verhaal Wilfed Genee: ‘Flikker op, man’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie