KNVB hakt knoop door over PSV-Ajax

Foto: KNVB hakt knoop door over PSV-Ajax

De Eredivisie-topper van aanstaande zondag tussen PSV en Ajax kan gewoon doorgaan. Dat verwacht de KNVB, die inschat dat het verantwoord is ondanks de tbc-besmetting van Lucas Pérez.

PSV-Ajax kan gewoon doorgaan verwacht de KNVB

“We hebben gesproken met beide clubs en er is geen reden om aan te nemen dat de wedstrijd niet doorgaat”, liet een woordvoerder van de KNVB weten aan het ANP. De voetbalbond nam contact op met PSV om te informeren naar de situatie bij de club. De Eindhovenaren maakten maandag bekend dat ’een speler uit het eerste elftal’ besmet is met tuberculose. Al snel werd duidelijk dat het om winteraanwinst Pérez ging.

PSV toonde zich eerder op dinsdag al optimistisch over het doorgaan van de kraker tegen Ajax. “De clubartsen van PSV en Ajax en de bondsarts van de KNVB staan wel in contact met elkaar. Maar niemand van de spelers heeft klachten en er wordt gewoon getraind”, meldde een persvoorlichter tegen de NOS.

Onderzoek

Hoewel er geen aanwijzingen zijn dat mensen in de omgeving van de 36-jarige spits besmet zijn geraakt, startte PSV een bron- en contactonderzoek op in samenwerking met de GGD Brabant-Zuidoost. De uitslag wordt eind deze week verwacht.

Met Pérez gaat het naar omstandigheden goed. Hij kwam deze winter naar Eindhoven als vervanger van de geblesseerde Ricardo Pepi. Door zijn besmetting staat de Spaanse routinier voorlopig echter ook aan de kant. Het is de vraag of hij dit seizoen nog in actie kan komen.

Logisch?

  • Ja, het is veilig
  • Nou…
  • Ja, het is veilig
  • Nou…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:49
2+
‘John de Mol gaat los: twee gasten per direct weg bij Vandaag Inside’
09:33
17+
Op welke zender kijk je AZ – Hapoel Beer Sheva live?
09:17
18+
‘Xavi belt Fàbregas: 3 Feyenoorders per direct in Oranje’
09:02
22+
Op welke zender kijk je FC Twente – FC Thun live?
08:46
13+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Hajduk Split: Míchel in het nauw
08:30
46+
Op welke zender kijk je Hajduk Split – Ajax live?
23:45
293+
Italiaanse media laten zich massaal horen na Feyenoord-zege
23:28
518+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
23:12
32+
Einde van Virgil van Dijk? Europa gaat he-le-maal los over Oranje-aanvoerder
22:55
160+
‘Ajacieden zien liever Feyenoord goed presteren dan PSV’
22:37
15+
Nederlanders vegen Real Madrid op: “100 miljoen en Ballon d’Or!”
22:19
290+
‘Toch nog flinke smet op fraaie Feyenoord-avond’
22:00
101+
Fabregas onder de indruk: “Verdiende overwinning Feyenoord”
21:43
26+
Feyenoord-sterkhouder straalt: “Een magische avond!”
21:26
20+
Oude Eredivisie-bekende tegen Ajax: “Team in transitie”
21:08
18+
Zorgen voor Seedorf in Brazilië: “Iedereen zei nee”
20:52
113+
Heel Nederland zegt hetzelfde over machine Feyenoord: “Een cheatcode”
20:40
374+
Buitenland in shock door ‘krankzinnige speler’ Feyenoord
20:26
357+
Van der Sar spreekt zich uit tegen beleid Jordi Cruijff: “Op de goede weg?”
20:15
278+
Ajax-Hajduk Split op laatste moment ‘in gevaar’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie