‘Knallende ruzie in Oranje-spelershotel na duel met Japan’

Foto: ‘Knallende ruzie in Oranje-spelershotel na duel met Japan’

Het ‘is maar te hopen dat het in het spelershotel heeft gedonderd’ na de 2-2 remise van het Nederlands elftal tegen Japan. Dat zegt journalist Mike Verweij van De Telegraaf in podcast Kick Off.

‘Hoop dat er spelers zijn die wissels Koeman aan de kaak durven te stellen’

“Ik hoop wel dat er spelers zijn die de wissels van Koeman aan de kaak durft te stellen”, aldus Verweij, die bijval krijgt van Valentijn Driessen: “Die Japanners moeten komen, die staan achter, en dan haal je de volledige snelheid eruit…”

Verweij was wél positief over Ryan Gravenberch, die twee assists gaf – op Virgil van Dijk en Crysensio Summerville. “Ik vind dat we één speler bij het Nederlands elftal wel tekort doen: Gravenberch, ook bij die tweede goal, deed hij het heel erg goed met die actie. Hij gaf natuurlijk ook gewoon die assist bij de 1-0 van Virgil van Dijk. Dat was ook wel een geweldige bal van Gravenberch.”

“Tegen Spanje speelde Justin Kluivert en Gravenberch niet en hij is best vaak het kind van de rekening. Bij Liverpool heeft hij ook gewoon heel erg goed gespeeld dit seizoen, ondanks een waardeloos jaar. Twee assists in een WK-wedstrijd, dat is wel iets om trots op te zijn”, aldus Verweij.

Van Virgil van Dijk lijkt het ‘gedonder’ niet te moeten komen

Driessen op zijn beurt haalt nog uit naar Van Dijk, vanwege diens interview na afloop: “Als ik Virgil van Dijk was, de aanvoerder, de captain, de voorganger van het hele gebeuren, de leider, zou ik eerst naar mezelf kijken. Ik zou die momenten naar voren halen. Niet dat iemand bij de eerste goal van Japan toevallig de verkeerde kant staat te dekken. Het schot gaat in de korte hoek en die had geblokkeerd kunnen worden.”

Precies daarover begon Van Dijk direct. Tot irritatie bij Driessen: “Dan denk ik: ben jij nou de leider? Dan geef je eerst even de schuld aan iemand anders, terwijl je zelf ook niet vrijuit gaat bij die laatste goal van Japan..”

Denk jij dat het gedonderd heeft in het spelershotel na afloop?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie