Klaverboer voelt ‘vreemd’ gevoel jegens Noppert: “Klote”

Foto: Klaverboer voelt ‘vreemd’ gevoel jegens Noppert: “Klote”

Bernt Klaverboer is de nieuwe eerste doelman van sc Heerenveen. Het negentienjarige eigen jeugdproduct krijgt de kans vanwege de zwakke seizoensstart van Andries Noppert onder de lat.

Nieuwe eerste doelman sc Heerenveen voelt mee met zijn concurrent

Klaverboer krijgt de voorkeur boven de vorige maand nog binnengehaalde Nordin Bakker (oud-Almere City). “Ik heb hier vanuit de jeugd jaren naartoe gewerkt. Ik heb ook een lekkere voorbereiding gedraaid. Dat ik nu de kans krijg? Ja, dat is heel mooi”, zegt Klaverboer tegenover de Leeuwarder Courant.

Vorig seizoen verloor Noppert ook al eens zijn basisplaats, toen aan de al weer vertrokken Mickey van der Hart. Klaverboer: “Tegelijk voelt het een beetje vreemd, ook richting Andries. Hij is gewoon een heel fijne collega. Het hoort bij topsport, dat weten we beiden, maar voor hem is dit besluit klote.”

Deze week keepte Klaverboer al in een oefenduel met Go Ahead Eagles (1-4 zege). Tijdens de voorbereiding afgelopen zomer maakte de jongeling al een uitstekende indruk op coach Robin Veldman en co.

Klaverboer zal het hele seizoen eerste keeper blijven

  • Denk ik wel
  • Denk ik niet
  • Denk ik wel
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie