Klaassen: ‘Misschien kijk ik door een Ajax-bril, maar…’

Foto: Klaassen: ‘Misschien kijk ik door een Ajax-bril, maar…’

Davy Klaassen is trots op de prestatie van Ajax tegen Villareal. De Amsterdammers kwamen op achterstand, maar trokken na rust het duel naar zich toe. Er werd uiteindelijk met 1-2 gewonnen, waardoor Klaassen en co mogen blijven dromen van de knock-outfase. Bij Ziggo Sport analyseert de aanvoerder het duel.

Klaassen vindt Ajax terechte winnaar

Of een overwinning eraan zat te komen? “Ja, dart vond ik wel. Ik vond dat we best aardig speelden”, reflecteert Klaassen op de wedstrijd met de nummer drie van LaLiga. “In de laatste fase maakten we wel verkeerde keuzes, waardoor we niet tot honderd procent kansen komen. Ik denk denk wel dat dit een verdiende overwinning is, al kijk ik misschien door een Ajax-bril.”

Met de zege op Villareal houdt Ajax hoop op plaatsing voor de knock-outfase. Het wordt lastig, maar wiskundig gezien is het zeker nog mogelijk. “Vroeger was ik goed in wiskunde, maar niet zo goed dat ik nu de kans precies in mijn hoofd heb”, grapt de Ajax-captain. “Er is altijd een kans. Het enige wat wij moesten doen, was twee keer winnen. Dit was de eerste en volgende week zien we dan wel.”

Als Ajax het haalt, mag er best gesproken worden van een kleine houdini-act. “In veel wedstrijden hebben we het niet verdiend”, analyseert Klaassen de Champions League-campagne van zijn ploeg goudeerlijk. “Maar als we dit in andere wedstrijden ook hadden gedaan, hadden we meer kans gehad. Nu is het zaak dat we op deze lijn doorgaan en de goede dingen meenemen.”

Gaat Ajax het redden?

  • Ja!
  • Ben bang van niet
  • Ja!
  • Ben bang van niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie