Kieft steunt landgenoot: “Hij moet wel iets kunnen”

Foto: Kieft steunt landgenoot: “Hij moet wel iets kunnen”

Wim Kieft heeft het opgenomen voor Pepijn Lijnders. De Nederlander werd als trainer van NEC en RB Salzburg snel ontslagen, maar timmert als assistent-trainer juist aan de weg.

Pepijn Lijnders (assistent Manchester City) krijgt bijval Wim Kieft

Op dit moment is het WK voor clubs gaande. Een aantal Nederlanders staat op het veld, maar er staat ook eentje buiten de lijnen. “Trouwens, Pepijn Lijnders zat voor het eerst op de bank van Manchester City als assistent-trainer van Pep Guardiola. Hij is mislukt als hoofdtrainer van NEC en Red Bull Salzburg”, schrijft Kieft in zijn column voor De Telegraaf.

Kieft vervolgt: “Toch moet Lijnders als assistent wel iets kunnen en van toegevoegde waarde zijn, want anders zit je niet jarenlang naast Jürgen Klopp op de bank bij Liverpool om vervolgens ook nog eens door Guardiola gevraagd te worden bij Manchester City. Ongetwijfeld heeft Pep naar Pep geïnformeerd bij Klopp.”

“Als twee van de grootste trainers het in Lijnders zien zitten bij twee van de grootste Engelse clubs, dan is het te gemakkelijk om daar denigrerend over te doen”, benadrukt Kieft.

Eens met Kieft?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie