‘Keiharde dreun voor Tom Egbers’

Foto: ‘Keiharde dreun voor Tom Egbers’

Johan Derksen had graag gezien dat Tom Egbers eens zou aanschuiven bij Vandaag Inside. De voormalig presentator van onder meer Studio Sport lijkt daar echter helemaal geen trek in te hebben. Tot grote ergernis van Derksen schuift Egbers wel aan bij Goedemorgen Nederland.

Johan Derksen ergert zich bij Vandaag Inside groen en geel aan Tom Egbers

De 68-jarige Egbers kon rekenen op de sympathie van Derksen tijdens zijn rel over vermeend wangedrag. Desondanks heeft de presentator nog altijd bedankt voor het aanbod van Vandaag Inside om er eens aan te schuiven. En dat zorgt voor flinke ergernis bij Derksen.

“Ik heb me zitten ergeren aan die Tom Egbers. Wij hebben die Egbers hier tot in den treure verdedigd en hij is te beroerd om hier aan te schuiven en dan gaat hij daar voor zo’n kutprogramma om zes uur zijn nest uit om daar ijdel te gaan zitten zijn”, begon Derksen briesend in de uitzending van Vandaag Inside.

Wilfred Genee haakte daar vervolgens op in. “Hij zat laatst bij BNR bij mij en toen zei hij: ‘Ik heb niet het gevoel dat ik daar helemaal thuishoor. Dat het een ander soort ritme is.” Volgens Derksen kan hij echter prima aanschuiven bij Vandaag Inside, die een grap maakte refererend naar het wangedrag waar Egbers van beschuldigd werd. “We zitten hier allemaal aan andere wijven, dus hij past hier prima.”

Het zorgt voor gelach bij René van der Gijp en Genee, die stelt dat juist daarom Egbers niet wil aanschuiven. “Ik denk dat dit een van de redenen is dat hij denkt: ik pas hier niet tussen! Met zo’n opmerking!” Van der Gijp: “Dan slaat Tom dicht! En dan gaat hij niet meer open ook!”

Aan de bar?

Egbers onthulde laatst in de BNR’s The Friday Move dat hij een plek bij Vandaag Inside niet zit zitten. “Aanschuiven bij Vandaag Inside? Dan moet er een goede reden zijn en de eerlijkheid gebiedt te zeggen dat er programma zijn waarvan ik denk: misschien is het beter dat ik daar niet ga zitten.”

“Ja, kijk, ik heb het gevoel dat ik met jullie afzonderlijk met alle drie best een goed gesprek kan hebben, maar die dynamiek aan tafel is er een waarvan ik denk: daar gedij ik niet bij.”

Bargast Chris Woerts vertelde eerder in Vandaag Inside dat hij de komst van Egbers ook wel ziet zitten. “Ik denk eerder aan de bar dan aan tafel. Hij moet wel wat assertiever zijn, maar hij heeft humor hoor, die Tom. Hij kan best wel leuke anekdotes vertellen, dat denk ik wel. Hij heeft zoveel meegemaakt, ik zou het zeker doen!”

Moet Egbers eens aanschuiven bij Vandaag Inside?

  • Ja, zou leuk zijn
  • Nee, hoeft van mij niet
  • Ja, zou leuk zijn
  • Nee, hoeft van mij niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie