‘Keiharde degradatie voor Vandaag Inside-gast’

Foto: ‘Keiharde degradatie voor Vandaag Inside-gast’

Niet Jack van Gelder was de afgelopen weken de man aan tafel bij Hélène Hendriks maar Rutger Castricum. Laatstgenoemde kwam er niet meer uit met Talpa en zal dus ook niet weer terugkeren. En dus lijkt er ook in De Oranjezomer een grote rol weggelegd voor Castricum. Bij Vandaag Inside leggen de heren hem echter het vuur keihard aan de schenen.

Vandaag Inside-tafel nagelt Rutger Castricum aan schandpaal

Vrijdag schoof Castricum aan bij Vandaag Inside en Genee ging er direct met gestrekt been in. “Ik denk dat jij wel een beetje zenuwachtig bent vanavond trouwens. Er staat bij jou druk op. De media, iedereen: ‘Kleurloos! Niet kritisch genoeg! Niet scherp genoeg!’ Jij bent hier gekomen met het gevoel van: het mes in je schoenen, denk ik, of niet?”

Castricum schoot echter direct in de defensieve stellingen. “Helemaal niet.” Johan Derksen gooide er nog direct een schepje bovenop. “Van: ik ga ze even een poepie laten ruiken en ik zet even een rare bril op en ik ga de show stelen.” Genee bleef nog even doorzagen en vroeg Castricum wat ze van hem konden verwachten. “Jij moet jezelf weer even op de kaart zetten natuurlijk.”

Van der Gijp

Genee vroeg Castricum vervolgens naar een mening over het nieuwe kabinet, waarna de presentator en Derksen het antwoord van de programmamaker direct kraakten. Ook Van der Gijp deed mee nadat Castricum vertelde dat het kabinet ‘het voordeel van de twijfel’ moet krijgen. “Nee, nee, Jezus mina! Daar ga je dus dat blauwe jasje voor aantrekken thuis, doe je die rare bril op en ga je daarmee komen! ‘Het voordeel van de twijfel!”

Volgens Derksen is het ook meteen het laatste optreden van Castricum bij Vandaag Inside. “Gedegradeerd naar Hélène, hè? De opvolger van Jack!” Bargast Richard Krajicek probeerde er nog een grappige twist aan te geven. “Als ik een bril koop, dan mag ik ook daar zitten, begreep ik!” En dat bleek precies koren op de molen voor Genee. “Nou, veel slechter kan het niet! Nee, geintje, hahahaha. Nee, sorry, Rutger: een beetje dollen, hè, dat weet je ook.”

Veel kijkers hoeven Castricum echter ook niet weer te zien aan de tafel van Vandaag Inside. Dat blijk wel uit veel reacties op X. Een greep daaruit.

Moet Castricum vaker aanschuiven bij Vandaag Inside?

  • Ja, leuk
  • Nee, hoeft van mij niet
  • Ja, leuk
  • Nee, hoeft van mij niet

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:00
6+
‘Óscar García hoofdtrainer in Eredivisie, maar niet bij Ajax’
14:40
8+
Van Persie krijgt ervan langs: “Kom je aan met een B-elftal…”
14:20
34+
‘Toekomst Zerrouki bekend: nieuwe kans bij Feyenoord’
13:59
11+
Aandenken of handelswaar? Oud-internationals verkopen hun Oranje-shirts
13:40
592+
‘Mo Ihattaren alsnog naar topclub in Eredivisie’
13:20
28+
Plots heel ander geluid over Wout Weghorst
13:00
76+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Groningen: Grim is het alweer beu
12:54
0+
Voorspelling PSV – AZ: thuiswinst maar niet de nul
12:40
23+
Kenneth Taylor belandt in cluboorlog bij Lazio
12:20
44+
Nieuwe krachten voor Ajax: Jordi Cruijff dolgelukkig
11:59
74+
Xavi of Schreuder naar Ajax? “Al komt hij uit Mongolië!”
11:50
394+
‘Kristian Hlynsson naar Eredivisie-topclub’
11:21
92+
‘Sem Steijn keert terug in Enschede’
10:50
21+
Heel Engeland heeft het plots over ‘De Vliegende Hollander’
10:14
59+
‘Hakim Ziyech pakt zijn koffers en keert terug’
10:02
42+
Cruijff strikt twee oud-spelers als technisch manager
09:45
31+
Heeft Heitinga nu al een nieuwe topbaan gevonden?
09:29
341+
‘Fred Grim per direct weg bij Ajax na werkweigering’
09:10
8+
‘Oranje-sensatie staat voor miljoenentransfer’
08:40
66+
Hoe veel betaalt Feyenoord voor ‘vergissing’ Sterling?

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie