‘Kees Smit niet naar Madrid, maar naar PSV’

Foto: ‘Kees Smit niet naar Madrid, maar naar PSV’

Kees Smit wordt alweer bij de nodige topclubs genoemd, maar zou een ’tussenstap’ bij een Eredivisie-topclub niet beter voor hem zijn?

‘Smit moet contract ondertekenen in Eindhoven’

Het medium Defensa Central meldde onlangs dat Real Madrid van plan is om spijkers met koppen te slaan met betrekking tot de middenvelder van AZ, omdat ook Chelsea de markt voor hem heeft betreden. Eerder werd Smit ook al bij Ajax genoemd, maar dat kon hem niet betalen. Kan PSV dat wel?

Het is FootballTransfers dat Smit voorzichtig in verband brengt met de regerend landskampioen van de Eredivisie: “De speelstijl en formatie sluiten perfect aan bij Smit, die zich daardoor moeiteloos aan lijkt te kunnen passen bij een stap naar PSV.”

Het medium vraagt zich wel af of de AZ’er veel aan spelen toe zou komen in het Philips Stadion: “Dat heeft natuurlijk alles te maken met de aanwezigheid van spelers als Jerdy Schouten, Joey Veerman en Ismael Saibari. Laatstgenoemde twee lijken echter in aanmerking te komen voor een vertrek bij PSV. Smit zou daardoor zodra de transfermarkt weer geopend is een stap kunnen maken. Daarbij lijkt een transfer in de komende zomer het meest waarschijnlijk.”

“Daar zal zijn ontwikkeling in een stroomversnelling komen”

Een paar maanden terug schreef Wim Kieft in De Telegraaf: “Idealiter zou Smit naar Ajax, PSV of Feyenoord moeten vertrekken deze zomer. Daar zal zijn ontwikkeling in een stroomversnelling komen. Bij de top drie van Nederland lopen veel meer goede spelers waaraan hij zich kan optrekken en met wie hij moet concurreren voor een basisplaats.”

De oud-spits twijfelde er niet aan dat Smit ook wel wat druk ervaarde in Alkmaar: “Maar toch is dat een volledig andere druk dan bij Ajax, PSV of Feyenoord. Zie afgelopen seizoen hoeveel reuring en negativiteit er is geweest bij alle drie de Nederlandse topclubs. Dan heerst er onrust, ligt het elftal onder een vergrootglas, springt iedereen er bovenop, intern en extern. Als jonge speler moet je daarmee leren omgaan.”

PSV de beste keuze?

  • Vind ik ook
  • Vind ik niet
  • Vind ik ook
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:36
0+
Bosz over Guus Til: “Als ik heel eerlijk ben..”
14:20
5+
Bosz mist nóg een sterkhouder en heeft nieuws over Salah-Eddine
14:07
198+
‘Kees Smit naar Ajax, Feyenoord of PSV’
13:50
19+
‘PSV zet in op oude bekende als opvolger Perisic’
13:30
48+
‘Owen Wijndal weg bij Ajax’
13:19
486+
Opeens zorgen om René Hake bij Feyenoord
13:03
244+
‘Ihattaren per direct naar Eredivisie-topclub’
12:47
9+
Duijvestijn tekent al weer bij zijn 7de (!) Nederlandse club
12:33
3+
‘Transfer naar Franse Ligue 1 lonkt voor Go Ahead-ster’
12:15
59+
Telegraaf: Ajax mikt op Braziliaan als nieuwe rechtsback
12:04
42+
Jack van Gelder reageert op ‘wangedrag achter Oranjewinter-schermen’
11:49
41+
Onbegrip over ‘slapend’ Ajax: ‘Een raadsel, je hoeft maar te bellen’
11:35
19+
Sparta-fans keren zich plots massaal tegen succestrainer Steijn
11:17
27+
Koeman neemt oude bekende mee naar WK
11:03
30+
Vast gezicht Studio Voetbal vertrekt bij de NOS
11:00
118+
Wanneer keert Vandaag Inside weer terug op tv?
10:50
1031+
‘Feyenoord-staf per direct in opstand’
10:40
99+
Dit is het programma in de achtste finales van de KNVB Beker
10:30
155+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Go Ahead: Grim heeft onmisbare speler terug
10:15
29+
‘Verrassende liefde voor Johan Derksen’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie