Kees Smit had duidelijke boodschap voor Ajax

Foto: Kees Smit had duidelijke boodschap voor Ajax

Als jong talent uit Noord-Holland had Kees Smit de keuze tussen AZ en Ajax. De keuze van de middenvelder viel op de Alkmaarders, hij legt dinsdag uit waarom.

Kees Smit legt uit waarom hij AZ boven Ajax verkoos in de jeugd

Tien jaar geleden, al op 9-jarige leeftijd moest de knoop worden doorgehakt door Smit. “Klopt, ik had een beter gevoel bij AZ. Daar zou ik destijds in een hoger team komen, dus dat sprak meer aan”, aldus de creatieveling tegenover ESPN.

In de jaren die volgden kreeg de inmiddels 19-jarige Smit met de nodige trainers te maken. Hij krijgt de vraag wie van hen het beste was. “Ik heb veel adviezen gekregen van trainers, maar ik kan er nu niet zo snel opkomen wie de beste was.” Hij krijgt daarnaast veel advies van zijn vader Dennis. “Hij zegt vaak wat hij ervan vindt, alleen ben ik het niet altijd met hem eens.”

Desondanks luistert Smit altijd netjes naar hem. “Ik moet wel altijd naar hem luisteren, want soms zegt hij wel dingen waar ik wel wat mee kan. Naar hem luister ik wel.” De liefde voor AZ kreeg hij al op vroege leeftijd meer. “Mijn vader en opa waren ook al voor AZ en toen ik jong was, zat ik altijd al in het stadion. Ik ben altijd al fan geweest van AZ.”

Snap je deze keuze?

  • Zeker wel
  • Eigenlijk niet
  • Zeker wel
  • Eigenlijk niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie