‘Kees Smit-drama live op televisie’

Foto: ‘Kees Smit-drama live op televisie’

AZ heeft de fraaie Conference League-overwinning in Praag geen vervolg gegeven in de Eredivisie. FC Groningen won zondag met 3-0 van de Alkmaarders, waar Kees Smit de critici niet kon overtuigen.

AZ-ster Kees Smit wekt verbazing

Smit meldt zich maandag bij het Nederlands elftal. De middenvelder liet al eerder weten dat hij rekent op een zomertransfer, maar in Alkmaar groeit het ongenoegen. “Kees Smit. Typisch voorbeeld van een BV’tje. Wil alleen een stap hogerop maken en is totaal niet meer bezig met AZ”, concludeert een teleurgestelde AZ-supporter op het sociale medium X.

“Dat zo’n Kees Smit met z’n overschatte bek nog voor een camera durft te staan om te beweren dat hij waarschijnlijk wel een stap gaat maken. Je fluctueert elke week man”, voegt een AZ-supporter toe. “Hij is nog lang niet klaar voor een topclub in Europa. Had beter nog een jaartje in de Eredivisie kunnen blijven. Maar goed AZ doet het slim om gewoon mee te gaan in de hype, want zij krijgen tenslotte een recordbedrag binnen.”

Dat laatste blijft voor menigeen onvoorstelbaar. “Lekker naast je schoenen lopen, maar nog altijd veel te weinig goals en assists gegeven”, luidt het. Sommigen vinden zijn niveau zelfs ‘dramatisch’, waar anderen vraagtekens zetten bij diens fysieke gesteldheid. “Die Kees Smit van AZ lijkt wel alsof je een Arvid Smit-versie bij de AliExpress besteld.”

Oranje-debuut lonkt

Ondanks zijn povere AZ-optreden kijkt Smit uit naar zijn potentiële Oranje-debuut. “Ik wil heel graag daar naartoe, dus ik hoopte dat ik niet geblesseerd zou raken. Ik ben gewoon benieuwd of ik met het niveau mee kan”, verklaarde de middenvelder aan ESPN. “Het zijn allemaal hele grote spelers, dus dat is heel erg mooi. Het lijkt me bijvoorbeeld heel mooi om met Virgil van Dijk te trainen.”

Kan Smit een toptransfer aan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie