‘Keeperswissel bij Nederlands elftal’

Foto: ‘Keeperswissel bij Nederlands elftal’

De afgelopen maanden was Bart Verbruggen zonder enige twijfel de eerste doelman van het Nederlands elftal, maar dit seizoen maakt Robin Roefs ontzettend veel indruk bij Sunderland. Meer dan Verbruggen bij Brighton, eigenlijk. Derhalve voorspelt Anco Jansen in de toekomst een Oranje-keeperswissel.

‘Ik denk dat op termijn Robin Roefs de betere keeper is’

In Voetbalpraat vraagt presentator Vincent Schildkamp aan zijn tafel, gevuld met Bram van Polen, Karim El Ahmadi en Anco Jansen, of er concurrentie zit achter de huidige goalies Verbruggen, Roefs en Mark Flekken. Onder anderen Jong Oranje-goalies Tom de Graaff, Niek Schiks, Bernt Klaverboer en Rome-Jayden Owusu-Oduro worden genoemd, maar direct ook weer van tafel geveegd. “Misschien Nick Olij”, zegt Van Polen. “Stel dat die zou gaan spelen bij PSV, maar dat denk ik niet.”

En hoe zit het met de concurrentiestrijd tussen Verbruggen en Roefs? Schildkamp: “Roefs heeft natuurlijk een geweldig seizoen bij Sunderland. Zien jullie in de pikorde nog iets veranderen?” Jansen reageert: “Ik denk dat hij wel een coming man wordt.” Al is de kans op een wissel al vóór het WK ‘Koeman kennende’ niet groot, weet Jansen: “Er is ook geen reden om Verbruggen te wisselen. Maar ik denk, op termijn, dat Roefs de betere keeper is.”

Ook Van Polen vindt het ‘een dingetje’ om het al vóór het WK nog om te gooien. “Die wissel je niet zo makkelijk als een speler. Die gasten ervaren vaak een hele andere druk, dus ik zou daar echt geen voorstander van zijn. Als Koeman een goed gevoel heeft bij Verbruggen, gewoon lekker laten staan.”

Wie vind jij in potentie beter?

  • Roefs
  • Verbruggen
  • Roefs
  • Verbruggen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie