‘Justin Bijlow weg bij Feyenoord’

Foto: ‘Justin Bijlow weg bij Feyenoord’

Justin Bijlow leek in de afgelopen zomer naar Southampton te transfereren, maar de doelverdediger werd afgekeurd door The Saints. Vervolgens moest hij Timon Wellenreuther voor zich dulden in Rotterdam-Zuid, maar werd hij toch weer eerste keeper. Een nieuwe blessure verpestte dit feestje… En het lijkt er sterk op dat de goalie zijn laatste duel in De Kuip heeft gespeeld.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

‘Justin Bijlow vertrekt in zomer bij Feyenoord’

Rutger Vinke, medeoprichter van 1908.nl, verwacht namelijk dat Bijlow over een aantal maanden alsnog vertrekt bij Feyenoord. Dat heeft vermoedelijk óók zeker te maken met zijn contract in Rotterdam, dat medio 2026 afloopt. Het is dus verlengen óf vertrekken, waarbij het de vraag is wat algemeen directeur Dennis te Kloese nog kan vangen voor de 27-jarige sluitpost.

Southampton was in 2024 bereid om acht miljoen euro af te tikken voor Bijlow (aldus De Telegraaf), maar ging na de medische keuring toch maar voor Aaron Ramsdale, die voor maar liefst 21,4 miljoen euro overkwam van Arsenal. Inmiddels is de Feyenoorder een jaartje ouder, is zijn contractduur een jaartje korter én is hij opnieuw geblesseerd… Acht miljoen lijkt daarom een brug te ver.

Onhoudbare situatie

Arno Vermeulen liet twee maanden geleden over Bijlow weten bij Studio Voetbal: “Als je hem haalt, weet je dat je hem zeventien keer in een seizoen niet hebt…” Hij repte van een onhoudbare situatie voor Feyenoord: “Ik denk niet dat er ergens een keeper te vinden is die zulke cijfers heeft. Het is uniek, maar in een negatieve zin. Voor een trainer is dat ontzettend lastig. Hoe bouw je continuïteit op met een doelman die maar de helft van de tijd beschikbaar is? Het kan gewoon niet meer. Je kunt niet elk seizoen rekenen op een keeper die maar de helft van de wedstrijden speelt.”

Rafael van der Vaart voorzag de doelman vervolgens van advies: “Ik zou als ik hem was naar het buitenland gaan. Hier ligt er enorm veel druk op hem. Elke blessure wordt breed uitgemeten en dat voelt hij ook. In een andere competitie kan hij die druk wegnemen en misschien wel fitter blijven. Het klinkt gek, maar hij moet gewoon ergens lekker gaan keepen. Want laten we eerlijk zijn: hij is de beste keeper die we hebben.”

Komt het nog goed met Bijlow?

  • Dat denk ik wel
  • Dat denk ik niet
  • Dat denk ik wel
  • Dat denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:12
1+
Spanje gaat nu al los over Raúl Moro: ‘Met hem op het veld..’
14:50
10+
‘Verrassende nieuwe club voor Mark van Bommel’
14:37
6+
Vahle na controversiële vraag: ‘Denk dat de FIFA mij nooit meer de microfoon geeft’
14:19
23+
‘Toptransfer voor Kodai Sano komende zomer’
14:01
85+
Verweij geeft update over ‘megatransfer Godts’
13:48
47+
‘Vandaag Inside per direct van de buis’
13:33
25+
‘AZ plukt nieuwe directeur weg bij competitiegenoot’
13:12
49+
Rampzalig nieuws uit de ziekenboeg bij PSV
13:02
15+
Woerts verrast met groot nieuws over Dick Advocaat
12:49
8+
Na ontslag bij Talpa: ‘Hij is een soort Prince Andrew’
12:34
35+
‘Ten Hag wil Eredivisie-talent van de maand naar Twente halen’
12:16
77+
Zechiël spreekt zich uit over ’toekomst bij Feyenoord’
12:00
110+
‘Van Persie nog één stap verwijderd van ontslag’
11:50
15+
Op welke zender kijk je FC Barcelona – Real Mallorca live?
11:40
2+
Op welke zender kijk je Burnley – West Ham United live?
11:30
14+
Op welke zender kijk je Manchester United – Tottenham Hotspur live?
11:20
15+
Op welke zender kijk je Arsenal – Sunderland live?
11:10
22+
Op welke zender kijk je FC Utrecht – Feyenoord?
11:00
0+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen FC Utrecht: Van Persie onder druk
10:50
12+
Op welke zender kijk je Liverpool – Manchester City?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie