Jürgen Locadia vindt nieuwe club in aanloop naar WK 2026

Foto: Jürgen Locadia vindt nieuwe club in aanloop naar WK 2026

Jürgen Locadia heeft een topjaar achter de rug. De spits plaatste zich met Curaçao voor het WK 2026. Eén klein dingetje: Locadia was destijds clubloos. In aanloop naar het wereldkampioenschap is speeltijd een must. Gelukkig heeft de aanvaller een nieuwe club gevonden. Dat bevestigt hij dinsdag zelf aan Voetbal International.

Locadia gaat verder in de MLS

Geen club, maar wél naar het WK. Het is hoe de situatie van Locadia er de afgelopen maanden uitzag. Sinds juli was de voormalig PSV-aanvaller clubloos, nadat hij zijn contract bij CF Intercity uit Alicante niet verlengde. Maar hoe bereid je je voor op een eindtoernooi zonder wedstrijdritme. Dat is lastig en zodoende was de spits op zoek naar een nieuwe club.

Die club is nu gevonden. Het wordt Miami FC, een club uit de Verenigde Staten, maar niet in de Major League Soccer. De club gaat de international van Curaçao snel keuren. Ook Eloy Room, collega-international, tekende onlangs bij de club uit de USL Championship.

Locadia opent met Curaçao op 14 juni op het WK met een duel met Duitsland. Daarna volgen twee lastige wedstrijden tegen Ecuador en Ivoorkust.

Mooie stap?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie