‘Julian Brandt strijkt krankzinnig bedrag op bij Ajax’

Foto: ‘Julian Brandt strijkt krankzinnig bedrag op bij Ajax’

Ajax versterkte zich deze week uit het niets met Julian Brandt. De 31-jarige Duitser was transfervrij nadat zijn verbintenis bij Borussia Dortmund afliep.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

‘Naast flink salaris ook nog zes tot acht miljoen tekengeld’

Volgens onze transferjournalist Mounir Boualin ontvangt Brandt een tekensom van zo’n zes tot acht miljoen euro. Wel wordt dat bedrag verspreid over drie jaar, want zo lang duurt zijn contract. En daar komt nog het salaris van Brandt, die bij Dortmund negen miljoen per jaar kreeg, nog bovenop. Ondanks het feit dat hij transfervrij kwam, is de Duitser dus zeker geen goedkope aanwinst.

Ajax werkte al drie maanden aan het strikken van Brandt. Verslaggever Cristian Willaert reageert in Tekengeld van ESPN: “Ajax is in een vroeg stadium met Brandt gaan praten, omdat zijn contract afliep en hij het tijd vond voor wat anders. Dus via daar kon niets uitlekken.”

2,5 miljoen euro jaarsalaris

“Het is een hele verstandige jongen die betrokken wil zijn bij de manier waarop er gespeeld wordt. Bij Ajax weet hij dat hij de grote jongen is en alles gaat spelen. Er wordt van hem verwacht dat hij een mentorrol gaat vervullen naar de jonge jongens. Dat wil hij heel graag. Ik denk ook dat Brandt iemand is die graag een stempel wil drukken op een project. Dat hij een groot aandeel heeft in Ajax. Hij vindt het sportieve verhaal belangrijker dan geld, al heeft hij natuurlijk wel jarenlang goed verdiend.”

“De laatste geluiden over de salarissen bij Ajax kloppen echt niet. Kroes heeft niet alles goed gedaan, maar één ding wel, en dat is dat de salarissen naar beneden zijn gebracht en ze zijn gaan werken met Champions League-bonussen. Nu is het Conference League en dan is er bijna geen speler die in salaris meer dan 2,5 miljoen euro verdient. (…) Wat deed Ajax? Ze hebben een bedrag van een aantal miljoenen opzij gezet. Naast het salaris van 2,5 miljoen euro hebben ze ook een tekengeldsom gedeeld door drie en dat wordt per jaar bij zijn salaris opgeteld.”

Ajax had Brandt niet moeten halen

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie