‘Joshua Zirkzee plotseling naar de Eredivisie’

Foto: ‘Joshua Zirkzee plotseling naar de Eredivisie’

Speelt Joshua Zirkzee na de winterstop in de Eredivisie? Volgens journalist Ben Jacobs zijn verschillende clubs in de race voor de aanvaller van Manchester United, waaronder PSV.

PSV overweegt Joshua Zirkzee als nieuwe spits

Zirkzee speelde dit seizoen pas negentig minuten voor Manchester United. De kans lijkt klein dat manager Rúben Amorim een ommezwaai gaat maken, zeker niet nu de sportieve resultaten een stijgende lijn vertonen. Met het oog op zijn WK-kansen zou de Nederlandse spits dan ook serieus overwegen om een wintertransfer te maken.

Mogelijk verhuist Zirkzee in januari op huurbasis naar een andere club. Jacobs noemt daarbij PSV als een van de opties. In augustus kwam diens naam ook al ter sprake, maar destijds lukte het niet om een deal tot stand te brengen. Sindsdien kwakkelen Ricardo Pepi, Myron Boadu en Alassane Pléa met fysieke problemen.

PSV zou nog altijd overwegen om in de winter een nieuwe spits aan te trekken. Dat zou dus zomaar eens Zirkzee kunnen worden, al zijn er meer kapers op de kust. West Ham United en Lille OSC zijn volgens de Britse journalist eveneens in de race.

Zirkzee behoorde in oktober niet tot de WK-selectie van bondscoach Ronald Koeman. Het is niet duidelijk of Manchester United medewerking wil verlenen.

Een goed idee?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie