‘John Heitinga stunt en haalt superster’

Foto: ‘John Heitinga stunt en haalt superster’

Het is geen verrassing dat Ajax naar spelers van Liverpool kijkt, want dat is de oude werkgever van oefenmeester John Heitinga. Mogelijk is er echter een verrassing op komst.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Komt Harvey Elliott naar Ajax?

Eerder onthulde Voetbal International dat Vitezslav Jaros van The Reds concreet in beeld is in Amsterdam: “De Tsjechische keeper is een bekende van Heitinga, die bij Liverpool een jaar lang met hem werkte. Ajax wil Jaros huren, maar rond is dat nog niet, omdat Liverpool op dit moment nog te hoge eisen heeft. De keeper kon ook naar Lille, maar als tweede keeper, terwijl hij bij Ajax perspectief heeft om eerste keeper te worden.”

We hebben het hier over de derde keeper op Anfield Road in het afgelopen kampioensseizoen van de Premier League-grootmacht, maar misschien kan Heitinga ook voor een stunt zorgen. In de Engelse roddelmedia wordt ook Harvey Elliott (marktwaarde: maar liefst dertig miljoen euro) aan een (tijdelijke) verhuizing naar Amsterdam gelinkt.

Jaren verspillen

De middenvelder wil in ieder geval aan spelen toekomen, vertelt hij op YouTube: “Het een situatie die mij en mijn omgeving bezighoudt en we gaan daar over spreken. Ik ben 22 en wordt volgend seizoen 23. Ik kom nu op een leeftijd waarop ik mijn jaren niet wil verspillen, want het gaat allemaal snel in de voetballerij.”

“Ik wil gewoon de beste versie van mezelf zijn en worden”, aldus Elliott, die hoogstwaarschijnlijk ook nog eens met Florian Wirtz te maken krijgt op Anfield. “Als dat ergens anders is, dan moet ik die beslissing maken en kijken wat er gebeurt.

Harvey Elliott kwam in het voorbije voetbalseizoen 28 keer in actie namens The Reds, veelal als invaller. In de Eredivisie zou hij echter een absolute sterspeler zijn. Toch lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat de Engelsman openstaat voor een transfer naar Nederland.

Zie jij dit gebeuren?

  • Ik wel
  • Ik niet
  • Ik wel
  • Ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

13:35
5+
Ontslagen Weijs richt zich via Instagram tot Ajax
13:20
46+
‘Eerste zomerversterking Ajax bekend: al afgesproken’
13:05
11+
Iran schept duidelijkheid over WK-deelname: “Onder geen beding..”
12:49
23+
Van der Vaart 12.000 kilometer verderop gefileerd na kritiek op Ajax-speler
12:33
42+
‘Feyenoord schrikt zich een ongeluk door Sterling’
12:18
21+
Karsdorp maakt opeens rentree op Nederlandse voetbalvelden
12:04
5+
Nederlander met Duitsland naar WK: ‘Misschien beetje gevoelig’
11:57
79+
‘Feyenoord-ster stopt met voetballen’
11:51
33+
Feyenoord verslaat Ajax en PSV in strijd om komst verdediger
11:36
39+
‘Te Kloese moet keihard ingrijpen bij Feyenoord’
11:21
203+
‘Ajax haalt razendsnel grote trainer’
11:04
23+
Vraagtekens bij nieuwe directeur AZ: ‘Veel niet zo goede spelers..’
10:50
46+
‘Ajax stikjaloers op verbazingwekkende PSV’er’
10:35
64+
De Boer velt oordeel over aanstelling García: “Jammer”
10:20
22+
Van de Ven loopt leeg: “Verschrikkelijk, helemaal klaar mee”
10:07
75+
“Als PSV écht wil, betalen ze gewoon 10 miljoen voor hem”
10:02
200+
‘Als het aan mij ligt speel ik volgend jaar bij Ajax, mooiste club van Nederland’
09:51
54+
Cruijff openhartig: ‘Of ik me thuis voel bij Ajax?’
09:31
204+
‘Feyenoord heeft opvolger Sterling al binnen’
09:14
21+
‘Rooie Pedri met Nederland naar WK’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie