‘John de Mol grijpt keihard in bij Vandaag Inside op Curaçao’

Foto: ‘John de Mol grijpt keihard in bij Vandaag Inside op Curaçao’

Maandagavond was de eerste uitzending van Vandaag Inside vanaf Curaçao en die maakte direct flink de tongen los. Kijkers van de populaire talkshow klaagden steen en been over van alles en nog wat. Zwetende gasten, het geluid was niet goed, de onderwerpen raakten kant noch wal en zo ging het nog wel even door. Nee, wat betreft de kijker stapt men bij Vandaag Inside maar weer per direct op het vliegtuig.

Kijkers Vandaag Inside roepen John de Mol op om terugroepen Vandaag Inside

De kijker ziet dan ook liever dat John de Mol de heren maar per direct weer terugzet op het vliegtuig naar Nederland. “Wat een kut geluid en wat een zwakke presentatie. En dat wijf dat urenlang een glas aan het afdrogen is. Dit slaat echt nergens op! John haal die golddiggers onmiddellijk terug!” Een andere criticaster is het daar volledig mee eens. “Dit is echt van een campingniveau zeg. Pak een CorEnDonnetje retour naar Hilversum. Dit heeft totaal niet de VandaagInside Vibe….Jammer. #vandaaginside.”

Een andere kijker vindt het belachelijk dat er zoveel kosten aan gespendeerd zijn. “duur personeelsreisje..ik zie geen meerwaarde dat 100 man daar een beetje relaxen..het programma zelf was maar slap…eerlijk is eerlijk! Maarja ze zullen wel lekker hangen vreten en zuipen…” Daar kunnen meer mensen zich in vinden. “Jullie zitten daar in korte broek, ruim 90% van de kijkers is morgenochtend weer aan de bak… , deze setting neem ik niet meer serieus! Slechte audio ook… Ben er nu al klaar mee… #vandaaginside Jezus wat slecht dit!” En: “Waarom in vredesnaam zitten die gasten op Curaçao? Wat is hier het voordeel van voor de kijker? Een snoepreisje voor de happy few om de gewone burger jaloers te maken ofzo?”

Tina Nijkamp en Wilfred Genee aangepakt

Ook de gasten krijgen er flink van langs van de kijker. “Tina Nijkamp lijkt/leek me een hele leuke vrouw, en dat ze elk ander programma afzeikt met haar kijkcijfers zal mij ook een zorg zijn, maar dat jaknikken en iedereen na de mond praten aan tafel begint me ook een beetje te irriteren.” Nijkamp is niet de enige die het zwaar krijgt te verduren. “Wat een onzin dit programma!! Minachting van de kijker! Wat een trieste setting vanaf dat eiland! Nikki van der gijp als analist?! Wat is dit voor onzin!! Ik sla voor de rest van het seizoen dit flut progamma over!! #vandaaginside.”

Presentator Wilfred Genee mag van de kijker ook kritisch in de spiegel kijken. “Slecht geluid, een presentator die in zichzelf is gaan geloven met zijn slechte gezang, een wapperend decor. Waar zit ik naar te kijken? Gauw terug naar de studio #vandaaginside.” En: “Begin van het einde voor #vandaaginside door deze uitzending wordt het iedereen duidelijk; het zijn gewoon ordinaire zakkenvullers. Vandaag is Markuszower een grote lul en morgen Klaver en overmorgen Victor Vlam etc., etc. Prutsers !!! En Gene is de grootste prutser.”

Enkele positieve Vandaag Inside-kijker

Hoewel de grote meerderheid van de kijker behoorlijk negatief is, daar vallen er ook nog wel enkele positieve noten te lezen. “Prima uitzending was leuk, gezellig frisse look, gewoon ff wat anders,ofja meer een andere locatie prima, en misschien kunnen er nog dingen beter, maar daar kunnen ze nu aan gaan werke . Nogmaals ik heb genoten”, roept een kijker. En: “Prima eerste uitzending.. beetje onwennig maar daar kan allemaal nog aan gesleuteld worden. Azijn drinkend Nederland heeft natuurlijk weer van alles te klagen.”

Hoe dan ook lijkt er nog veel werk aan de winkel te zijn voor de heren van Vandaag Inside om de kijker tevreden te kunnen stemmen vanaf Curaçao. De komende weken zijn de heren in ieder geval nog te zien vanaf het eiland, waarna Hélène Hendriks vervolgens het stokje zal overnemen.

Leuk die uitzendingen vanaf Curaçao?

  • Ja, dat wordt ook nog wel beter
  • Nee, verschrikkelijk. Die moeten per direct terug naar Nederland
  • Ja, dat wordt ook nog wel beter
  • Nee, verschrikkelijk. Die moeten per direct terug naar Nederland

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie