‘Johan Derksen zet heel Nederland op stelten’

Foto: ‘Johan Derksen zet heel Nederland op stelten’

Nu de verkiezingen zijn geweest wordt er ook een nieuwe Kamervoorzitter gekozen. PVV’er Martin Bosma is nu nog de huidige voorzitter, maar moet vrezen voor zijn plek. Onbegrijpelijk vindt Johan Derksen, die daar zwaar gepikeerd over is.

Johan Derksen bij Vandaag Inside verbolgen over verkiezingen Kamervoorzitter

In Vandaag Inside noemt Derksen het dan ook te belachelijk voor woorden dat de positie van Bosma ter beschikking staat. “Ik vind het een schande dat mensen zich beschikbaar stellen voor Kamervoorzitter, terwijl je eindelijk iemand hebt die in een ontzettend moeilijke Kamer, waar ze elkaar voortdurend in de haren vliegen, de boel goed onder controle heeft gehouden. De PVV wordt op deze manier voor de tweede keer gecanceld.”

Keiharde clash over migratie

Daarnaast botste Derksen ook nog eens keihard met tafelgast Francis van Broekhuizen over migratie. “Maar als jij je zo zorgen maakt, weet je wat je dan moet doen? Zo’n gezin in huis nemen”, sprak Derksen onder meer fel tegen de operazangers. Op X barstte het volledig los over de politieke discussie bij Vandaag Inside. I”k vind het ook geen feest om naar haar te kijken en te luisteren, maar ze stelde de juiste vraag aan Derksen en deze Derksen (en daarmee rechts Nederland) viel volledig door de mand; en Genée kon het niet nalaten dat extra in te wrijven …. zeer pijnlijk moment voor Johan”, klinkt het onder meer. En: “Top Francis. Hele relevante vragen. De antwoorden gaven zoals gewoonlijk weinig inzicht en lieten vooral zien dat Derksen en consorten slechts populaire meningen verkondigen. Immer contraproductief en nimmer een positieve bijdrage leverend aan een goed gesprek.”

Anderen kiezen juist weer de kant van Derksen. “Aub nooit meer uitnodigen, anders gaan tikken jullie tegen het niveau aan van de linkse talkshow. (baggertv) veel mensen haken dan af.” En: “Jeetje wat een dom wijf is dat zeg,gelukkig denkt ze dat ze kan zingen!” En: “Achterlijk stompzinnig links …”

Moet er een asielstop komen in dit land?

  • Ja, keihard nodig
  • Nee, maar alleen de echte probleemgevallen mogen nog naar binnen
  • Nee, totaal niet nodig
  • Ja, keihard nodig
  • Nee, maar alleen de echte probleemgevallen mogen nog naar binnen
  • Nee, totaal niet nodig

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:52
5+
Feyenoord ‘met twaalf spelers’ tegen AZ
17:37
7+
Presentator kotst op Vandaag Inside: “Smakeloosheid waar je eng van wegtrekt”
17:22
3+
Burger: “Je gaat naar de training zonder een klik met iemand te hebben”
17:07
21+
‘Hele mooie deal Ajax: speler die eigenlijk te goed is voor Eredivisie’
16:51
37+
Na Dolberg opnieuw serieuze blessure bij Ajax
16:36
10+
AZ bevestigt nachtmerriescenario Kees Smit vlak voor ‘Feyenoord’
16:21
7+
“Als je dan iemand moet selecteren voor de rubriek teleurstelling..”
16:06
2+
“Eigenlijk gewoon een jongensdroom, mijn telefoon stond op ontploffen”
15:50
45+
Van Bronckhorst dwarsboomt Feyenoord-transfer: “Geen optie”
15:35
29+
‘Fors probleem ligt op de loer voor Feyenoord’
15:20
8+
‘Vaessen-schandaal in Groningen: Koeman-norm aan de laars gelapt’
15:05
177+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Heerenveen: puzzel voor Bosz
14:49
27+
KNVB is rigoureus en deelt keiharde straf uit na interland Oranje
14:34
33+
Dick Schreuder: “Dit is een ander Ajax…”
14:19
29+
Feyenoord-revelatie ‘was bij Ajax een tikkeltje arrogant’
14:04
78+
Derksen fileert voormalig VI-tafelgast: “Afgezakt naar onbekende BN’er die overal aanschuift”
13:48
141+
Officieel: Slot keert terug in voetballerij met nieuwe job
13:33
13+
‘Nigel de Jong moet ingrijpen: Oranje-drama dreigt’
13:18
20+
Hadj Moussa reageert voor het eerst op mislopen megatransfer: “Zo zie je maar weer..”
13:03
85+
Plots heel ander geluid over Zechiël: “Áls het al wat wordt…”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie